В Індонезії очікується зростання виробництва коксу

Металургія Новини
В Індонезії очікується зростання виробництва коксу

Виробництво металургійного коксу в Індонезії має зрости після затримок, ускладнених млявим ринком, оскільки підтримувані Китаєм фірми поступово розпочинають роботу в індустріальному парку Індонезія Моровалі (IMIP), повідомляє Argus.

De Tian Coking запустив свою першу коксову піч 28 серпня, а прогнозований обсяг виробництва на 2023 рік становить менше 1,3 млн т.

Risun Wei Shan New Energy запалила свою другу коксову піч 27 липня, виробництво очікується з кінця жовтня. Це сталося невдовзі після того, як перша коксова піч заводу потужністю 800 тис т/рік розпочала виробництво 19 липня. Завод планує поступовий запуск третьої та четвертої коксових печей аналогічної потужності до кінця цього року, а в 2023 році загальний обсяг виробництва становитиме 500-600 тис т.

Dexin Steel очікує 2,05 млн т коксу в цьому році після завершення другої фази нарощування потужностей, причому понад 70% загальної потужності коксування вже введено в експлуатацію.

Темпи нарощування потужностей сповільнилися для проектів IMIP, що мають близько 18,8 млн т потужностей з виробництва металургійного коксу, запуск яких було заплановано на першу половину 2023 року. Очікувалося, що виробництво на Kinxiang New Energy розпочнеться на початку цього року. Але запуск коксової печі було відкладено, оскільки ринкова кон'юнктура не була оптимістичною для цін на кокс, повідомили кілька учасників ринку.

Ціни на індонезійський кокс зазвичай слідують за ціновими тенденціями на китайський кокс. Експортні ціни на китайський кокс досягли трирічного мінімуму в червні після того, як у другому кварталі цього року вони перебували у стійкому низхідному тренді через слабший попит на ринку переробки та збуту. Індекс коксу Argus 65 CSR впав майже на 40 відсотків з середини березня до $281,45/т fob Китай наприкінці червня. З того часу ціни відновилися, і 28 серпня та сама оцінка зросла на 17 відсотків до $330,85/т фоб Китай.

За даними індонезійської митниці, експорт коксу з Індонезії в січні-червні збільшився більш ніж в чотири рази і склав 382 914 т, що перевищує показник минулого року. Індія стала найбільшим імпортером індонезійського коксу з часткою 59% у першому півріччі. Конкурентоспроможні ціни та стабільна якість коксування продовжують стимулювати попит на індонезійський кокс з боку таких країн, як Індія, В'єтнам, Малайзія та Австралія. Дефіцит австралійського кам'яного коксівного вугілля утримує ціни на високому рівні, що робить для деяких покупців економічно вигідним вибір імпортувати більше коксу замість коксівного вугілля як варіант скорочення витрат.

Новини

19 Вересня 2023

Франція готова інтегрувати кліматичні цілі ЄС у свою енергетичну стратегію

Чехія придбала у німецької корпорації газові сховища за 360 млн євро

Виробництво арматури у Китаї за 8 місяців зросло на 1,9%

Уряд планує отримати 5,4 млрд від МВФ на покриття дефіциту бюджету

Укрзалізниця очікує вийти на прибуток за підсумками січня-вересня

В'єтнам у серпні збільшив імпорт металобрухту

British Steel затримує поставки через проблеми з однією з доменних печей

УЗ продала 7,7 тис тонн брухту

Китай продовжує збільшувати виробництво нікелю

Україна може ввести заборону на імпорт деяких товарів із Польщі та Угорщини

Держборг США перевищив позначку в 33 трлн долл

ЄБРР планує інвестувати в Україну 1,5 млрд євро

В Міненергетики заявили, газу вистачить для проходження опалювального сезону

Україна продовжує співпрацю з НАТО в питаннях розмінування Чорного моря 

США продовжили дію мит на товстолистовий прокат із трьох країн

US Steel зупиняє домну на заводі в Іллінойсі

ВСІ НОВИНИ ⇢