US Steel наближається до потенційного продажу

Металургія Новини
US Steel наближається до потенційного продажу

US Steel уклала кілька угод про конфіденційність з претендентами, оскільки має намір провести публічний і конкурентний процес потенційного продажу, в якому серед зацікавлених сторін поки що є конкурент Cleveland-Cliffs, повідомляє Argus.

Сьогодні в листі до акціонерів інтегрований виробник сталі з Піттсбурга визнав, що уклав звичайні угоди про нерозголошення з "численними третіми сторонами", щоб почати ділитися з потенційними покупцями інформацією про комплексну перевірку.

За останній місяць US Steel отримала кілька небажаних пропозицій, починаючи від придбання частин компанії і закінчуючи пропозиціями від інших компаній щодо купівлі всієї компанії, повідомив у листі генеральний директор US Steel Девід Беррітт.

Наразі лише дві компанії публічно поділилися деталями своїх незапрошених пропозицій щодо купівлі US Steel повністю, включаючи пропозицію готівкою та акціями від Cleveland-Cliffs вартістю $7,3 млрд, яка була відхилена 13 серпня, а також наступну конкуруючу пропозицію готівкою вартістю $7,8 млрд від чиказької промислової компанії Esmark, яка вийшла з процесу 24 серпня.

13 серпня рада директорів US Steel ініціювала офіційний процес перегляду із залученням зовнішніх фінансових та юридичних консультантів для оцінки стратегічних альтернатив для компанії.

Терміни завершення стратегічного аналізу залишаються невідомими, за словами Беррітта, який сказав, що рада директорів, менеджмент і зовнішні консультанти "швидко просуваються" до завершення аналізу.

US Steel не надала жодних конкретних деталей щодо жодної з отриманих пропозицій, але підтвердила свій намір провести публічний і конкурентний процес, щоб максимізувати акціонерну вартість і пом'якшити будь-які транзакційні ризики.

Після завершення розгляду стратегічних альтернатив рада директорів прийме рішення про найкращий шлях для акціонерів.

Цього місяця US Steel неодноразово проводила спаринги з конкурентом Cleveland-Cliffs, якому 18 серпня профспілка United Steelworkers (USW) передала своє право на участь у торгах згідно з трудовою угодою з US Steel.

У листі від 22 серпня до US Steel генеральний директор Cliffs Луренко Гонкальвес попросив компанію розкрити деталі інших пропозицій, які вона отримала.

Об'єднана компанія Cliffs і US Steel буде виробляти 34,2 млн коротких тонн сталі на рік і стане 10-м найбільшим виробником сталі у світі, згідно з презентацією Cliffs про потенційну угоду. Вона стане найбільшим виробником сталі в США, випередивши виробника електросталеплавильних печей Nucor.

Новини

28 Вересня 2023

За останні дев'ять місяців Польща отримала 900 тис тонн російського вугілля

На відновлення енергетичної інфраструктури необхідно сотні мільйонів долларів

Туреччина постачатиме газ до Румунії 

Укргазвидобування запустило п’ять нових свердловин

Польща розпочне будівництво першої в країні атомної електростанції

ЄБРР відмовився покращувати прогноз зростання української економіки

Україна назвала умови відмови від позову до СОТ до трьох країн ЄС

Інспектор від Пентагону їде перевірить Україну на корупційні правопорушення

Росія може влаштувати ядерну аварію навіть після деокупації ЗАЕС - Міненерго

Франція планує удвічі скоротити викиди вуглецю до 2030 року

Вільний прохід суден морськими шляхами буде тільки вдосконалюватись - думка

27 Вересня 2023

В Україні з'явиться екологічний податок на захоронення відходів видобувної промисловості

Україна отримає 250 млн дол на спецтехніку для розмінування

Росія постачала до Польщі вугілля попри діюче ембарго з боку ЄС

Попит на експорт української продукції морським шляхом поступово зростає

Liberty Steel зупинила коксові батареї на меткомбінаті в Австралії

ВСІ НОВИНИ ⇢