Нафтогаз забрав у Фірташа ліцензії на розподіл газу ще у трьох областях
Економіка Новини ТЕК

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), з 1 вересня встановила тарифи на послуги з розподілу природного газу для Київської, Львівської та Житомирської філій ТОВ "Газорозподільні мережі України" ("Газмережі"), призупинивши дію ліцензій на розподіл газу для АТ "Київоблгаз", АТ "Львівгаз" та АТ "Житомиргаз".
Відповідну постанову регулятор ухвалив на засіданні 31 серпня, передає Інтерфакс-Україна.
Тарифи на розподіл газу для Київської, Львівської та Житомирської філій "Газмережі" встановлено відповідно на рівні 1,49, 1,69 та 1,70 грн за кубометр на місяць (без ПДВ).
Іншими ухвалами Нацкомісія також встановила розміри нормативних втрат та виробничо-технологічних витрат газу, а також плани розвитку газорозподільних систем на 2023-2032 роки для трьох філій "Газмереж".
У пресслужбі ТОВ "Газмережі" пояснили, що з 1 вересня саме ця компанія розподіляє газ у Київській, Житомирській та Львівській. Внаслідок цього кількість її клієнтів зросла вдвічі – з 2 млн до 4 млн.
Компанія також надає послуги в Кіровоградській і Харківській областях, місті Харків, місті Дніпро та Дніпровському районі, а також місті Кривий Ріг і Криворізькому районі.
Підпишіться на Minprom у Telegram, щоб залишатися в курсі важливих новин
Відкрити Telegram