У першому півріччі SCM збільшила капітальні інвестиції на 25%

Економіка Металообробка Металургія Новини ТЕК Теми дня
У першому півріччі SCM збільшила капітальні інвестиції на 25%

За 6 місяців 2023 року SCM Ріната Ахметова спрямувала на капітальні інвестиції та модернізацію в Україні близько 12,7 млрд грн. Це майже на 25% більше, ніж у 2022 році.

Як відзначає пресслужба компанії, інвестиції були спрямовані у багатьох напрямах. Зокрема для забезпечення енергетичної незалежності України у травні почала роботу перша черга однієї з найпотужніших ВЕС у Східній Європі – Тилігульської. Проведені геологорозвідувальні, будівельні та бурильні роботи на газових родовищах. 

Для забезпечення стабільного проходження зимового періоду модернізовано та відремонтовано пошкоджені обстрілами електричні мережі, капітально відремонтовано енергоблоки теплоелектростанцій та їхні елементи. Встановлено сучасне очисне обладнання та облаштовані капітальні гірничі виробки. Крім того, ДТЕК планує перший в Україні пілотний проєкт розумних мереж Smart Grid на постраждалій від війни Київщині. 

Капітальні інвестиції групи Метінвест були зосереджені на відновленні та розвитку ключових для безпеки металургійної галузі України підприємств. Ремонти печей на «Запоріжсталі» та «Каметсталі», відновлення обладнання на криворізських ГЗК, а головне – продовження розвитку виробничої інфраструктури «Покровськвугілля», введення у роботу нових шахтних лав. Завдяки цьому підприємство, яке знаходиться у Донецькій області неподалік лінії фронту, змогло попри війну повернутися на довоєнні обсяги видобутку вугілля

Загалом за результатами 6 місяців 2023 року українські, асоційовані та спільні підприємства інвестиційної групи SCM сплатили 29,3 млрд грн податків та зборів до бюджетів усіх рівнів. З цієї суми 24,3 млрд грн перераховано до державного бюджету. Відрахування до місцевих бюджетів склали майже 5 млрд грн.

На соціальні програми витрачено 4,3 млрд грн. Найбільші витрати становили програми для мешканців регіонів присутності, заходи з посилення безпеки праці та охорони навколишнього середовища.

Крім того, бізнеси SCM, Фонд Ріната Ахметова та футбольний клуб «Шахтар» продовжують підтримувати Україну та українців у ці складні часи. З 24 лютого тільки на допомогу військовим та мирним спрямовано вже 6 млрд грн. Також Рінат Ахметов виділив 1 млрд грн на проєкт допомоги захисникам Маріуполя та їхнім сім'ям «Серце Азовсталі».

Новини

22 Вересня 2023

U.S. Steel зупинить останню діючу домну на меткомбінаті Granite City

Експорт конструкційних труб зі США впав на 1,5%

УДП возитиме зерно з Середнього Дунаю до порту Констанца

У II кварталі ВВП України збільшився на 19,5% у порівнянні з минулорічним показником

Перевалка залізної руди у порту Риги за 8 місяців зменшилась на 63%

Нацполіція підозрює посадових осіб Полтавського ГЗК в незаконному використанні корисних копалин

Укренерго заборгувало Гарантованому покупцеві 30 млрд грн

У липні цього року імпорт залізної руди до Туреччини знизився на 12,2%

ArcelorMittal закриє домни на ремонт

Tesla планує збудувати в Індії завод з виробництва акумуляторів

У грудні країни-члени ЄС обговорять членство України в ЄС

Чверть українських видобувних компаній стягуватимуть з рф збитки за шкоду активам

Енергетики відновили роботу пошкодженого ракетною атакою об’єкта

За тиждень бензин на заправках подорожчав на грівню

Індійська JSW Steel продає свої вугільні шахти у США

Дві філіппінські компанії інвестують 2 млрд долл у виробництво нікелю

ВСІ НОВИНИ ⇢