Велта планує запустити виробництво титанових медичних імплантів
Металообробка Металургія Новини

Група компаній "Велта" з активами з видобутку титановмісних руд у Новомиргороді (Кіровоградська обл.) першою у світі завершує формування повного циклу виготовлення кінцевих виробів із титану - від борта кар'єра до випуску готової продукції за інноваційною технологією.
Як повідомляє прсслужба компанії, до кінця 2023 року ГК планує запустити виробництво і продаж в Україні перших виробів - титанових медичних імплантів.
Як уточнюється, ТОВ "ВКФ "Велта" вже понад 12 років здійснює видобуток титанової сировини в Кіровоградській області. У 2017 році заснувало свій науково-дослідний центр Velta RD Titan, де розробило і запатентувало в Україні та США свою інноваційну технологію для отримання металевого титану, що має низький вуглецевий слід і нульові викиди. Було закуплено необхідне обладнання для розширення виробництва до напівпромислового рівня - 1000 кг титанового порошку на рік.
Наступним кроком стала побудова ланцюга виробництва та реалізації кінцевого продукту в Україні. Для цього було створено нову окрему компанію - Velta Additive Technology, виробничі потужності якої зараз комплектуються обладнанням для першої лінійки 3D-друку. Вона перероблятиме титановий порошок у кінцеві вироби.
Інше нове спільне підприємство - Velta Medical - на обладнанні Velta Additive Technology найближчим часом почне виготовляти індивідуальні медичні імпланти для внутрішнього ринку.
Отже, ГК "Велта" стає повністю вертикально інтегрованою, здійснюючи видобуток титанової сировини, переробку в напівфабрикат (титановий порошок) за власною технологією та виготовлення кінцевих виробів. Ця вертикальна інтеграція є значним кроком уперед і для української компанії, і для титанової промисловості у світі, резюмується в повідомленні.
Velta Holding US, Inc. володіє українською компанією Velta LLC, яка є виробником титанової сировини й побудувала видобувний титановий комплекс в Україні.
Підпишіться на Minprom у Telegram, щоб залишатися в курсі важливих новин
Відкрити TelegramНовини
ЄБРР долучиться до фінансування розмінування українських земель
В Україні ввели в роботу ще один енергоблок ТЕС
Чехія планує націоналізувати газотранспортну систему країни
Чверть українців наразі без роботи - опитування
США за підсумками серпня скоротили імпорт сталі до 2,28 млн тонн
Металурги Бразилії закликають уряд підвищити імпортні мита на сталь
Японія у серпні збільшила імпорт коксівного вугілля
Китай скоротив викиди на підприємствах із потужностями 330 млн тонн на рік
УЗ розвиває експортні шляхи до Молдови та Румунії
В Німеччині дали добро на створення оборонного підприємства в Україні
Українці більш позитивно оцінюють стан справ в економіці
До українських ПСГ закачують газ більше 40 іноземних компаній
Внаслідок ворожих обстрілів пошкоджена ТЕС на півдні країни
Переговори про членство України в ЄС можуть розпочатись в грудні
Не дивлячись на війну будівельний бізнес в Україні зріс на 43%
Німецька хімічна промисловість перебуває на межі краху
ВСІ НОВИНИ ⇢