Влада Індії вдасться до інструментів контролю якості сталі для боротьби з імпортом із КНР

Економіка Металургія Новини
Влада Індії вдасться до інструментів контролю якості сталі для боротьби з імпортом із КНР

Очікується, що рішення Індії розширить постачання сталевої продукції з обов'язковим контролем якості (QCO) призведе до падіння імпорту з Китаю, повідомили представники уряду та галузі у четвер, 14 вересня.

Відповідно до обов'язкових QCO продукти не дозволяється виробляти, зберігати, продавати або продавати без сертифікації відповідності стандартам, встановленим Бюро індійських стандартів (BIS) для відповідних продуктів.

У разі імпорту продукції BIS вимагає, щоб кожне закордонне підприємство, яке виступає як джерело імпорту, мало бути перевірене посадовими особами національної організації зі стандартизації, після чого імпортеру буде видано сертифікаційний дозвіл на ввезення продукту. від зарубіжних виробників.

Представники вітчизняної сталеливарної промисловості та урядовці заявили, що в даний час переважає велика невизначеність щодо того, чи дасть китайський уряд дозвіл чиновникам BIS на перевірку сталеливарних заводів у Китаї, звідки, як очікується, надходитиме індійський імпорт.

Імпорт сталі та металів із Китаю становить шість відсотків від загального обсягу імпорту з цієї країни до Індії на суму 106 мільярдів доларів.

Китай офіційно не відхилив інспекційні візити представників BIS, але оскільки обмеження на поїздки після Covid все ще діють, такі перевірки сталеливарних заводів є неможливими, навіть незважаючи на те, що інші країни відкриті свої об'єкти для таких інспекцій, повідомив урядовець.

Ніяке постачання продукції із заводу, який не пройшов перевірку, не допускається для продукції, що підпадає під дію QCO, тоді як митні органи в портах мають право блокувати всі постачання, не підтверджені сертифікацією перевірки виробника, сказав чиновник.

За його словами, доки сталеливарні заводи в Китаї не будуть відкриті для перевірок, вони не зможуть бути джерелом імпорту, і, отже, очікується, що внутрішні постачання з часом скоротяться.

Наказ про сталі та сталеву продукцію (контроль якості) відноситься до регулювання сталі та сталевої продукції. Продукція, включена в замовлення, включає сталеві труби, труби, фітинги з кованої сталі, сталеві труби для конструкційних цілей, водяні свердловини та будь-яку іншу продукцію, що час від часу оголошується урядом.

Новини

3 Жовтня 2023

Через чорноморські порти Україна у вересні експортувала 50 тисяч тонн агропродукції

Чорноморські порти відновили приймання суден для експорту зерна

Шведське ЕКА надаватиме гарантії компаніям, які торгують з Україною

Україна зберігатиме за кордоном резервні трансформатори

Японські виробники кольорових металів очікують на збільшення обсягів виробництва

Попит на нові авто зріс: українці обирають Toyota

Три найбільші нафтогазові компанії з КНР внесено до списку міжнародних спонсорів війни

Перевезення вантажів залізницею у вересні зросли на 3%

Tata Steel завершить декарбонізацію заводу в британському Порт-Талботі за три роки

За підсумками січня-вересня випуск продукції на Запоріжсталі зріс на 32,6%

У серпні Туреччина скоротила імпорт металобрухту через слабкий попит

Україна забезпечує себе своїм газом на 90%

Україна домовилась про спрощення транзиту агровантажів до порту Клайпеди

Експорт електроенергії з України в Європу зріс у 555 разів

Укрзалізниця знизила ставки плати за використання напіввагонів

В Південно-Східній Європі скорочуються обсяги виробництва сталі

ВСІ НОВИНИ ⇢