З початку року Україна збільшила виробництво цементу на 30%

Економіка Інфографіка Новини

Виробництво цементу в Україні в січні-серпні 2023 року збільшилося на 30% порівняно з аналогічним періодом 2022 року – до 4,75 млн тонн. Про це свідчать дані галузевої асоціації "Укрцемент", передає Інтерфакс-Україна.

"Якщо порівнювати з минулим роком, коли економіка країни була в шоковому стані від віроломного нападу Росії на Україну та початку повномасштабної війни, то ситуація дещо покращилась. Виробництво цементу за перше півріччя 2023 року зросло на 26%, а за вісім місяців – на 30% у порівнянні з минулим роком. Але якщо порівнювати з довоєнним періодом, картина буде іншою. Ми ще далеко від показників 2021 року, але динаміка тішить", – розповіла директор-керівник департаменту науково-технічної інформації "Укрцементу" Людмила Кріпка.

За її словами, сьогодні виробники цементу працюють лише на 60% своєї реальної потужності. Проте є позитивні очікування від програм відновлення, які можуть сприяти стабільності динаміки зростання виробництва.

Асоціацію "Укрцемент" створено у січні 2004 року шляхом реорганізації Українського концерну підприємств та організацій цементної промисловості "Укрцемент".

Як повідомлялося, виробництво цементу в Україні за підсумками 2022 року впало на 51% порівняно з 2021 роком – до 5,4 млн тонн.

Новини

30 Вересня 2023

Велика Британія розпочинає новий нафтогазовий проект у Північному морі

У січні-серпні іспанські металурги скоротили виробництво сталі на 7,1%

Туреччина підвищить ціни на електроенергію для промислових споживачів на 20%

Болгарія використовуватиме російську нафту до кінця жовтня 2024 року

Україна відкриє ще один наземний залізничний коридор для експорту зерна - Кулеба

29 Вересня 2023

Через сім років Україну реально візьмуть у ЄС, якщо темп реформ буде збережено - голова ЄС

Тарифи на комунальні послуги до кінця опалювального сезону залишаться без змін

Загальні викиди в металургії Китаю зросли на 5,2%

Україна отримає від Швейцарії 110 млн дол на розмінування

Мінекономіки планує відновити економіку після того як повернуться біженці з ЄС 

Франція та Україна уклали низку угод щодо співпраці у галузі ВПК

Україна може стати лідером у зеленій металургії - Соболев

Світове виробництво автомобілів збільшилось на 12%

Автогаз на заправках подорожчав майже на 2 гривні

Індійська KIOCL призупинила роботу на заводі з виробництва окатків

Рудник Ярославського запустив виробництво на шахті ім. Фрунзе

ВСІ НОВИНИ ⇢