В портах України заблоковано 50 суден

Економіка Новини Транспорт
В портах України заблоковано 50 суден

Станом на 26 вересня 2023 року в українських морських портах залишаються заблокованими 50 із 100 суден, які перебували там на момент повномасштабного російського військового вторгнення 24 лютого 2022 року. Про це свідчать дані моніторингу Інституту Чорноморських стратегічних досліджень та Моніторингової групи BlackSeaNews.

За даними моніторингу, 29 суден лишаються в портах Миколаївської області, 14 — в Херсоні, 5 — в Маріуполі. В портах Одеської області з різних причин залишаються 2 морських судна з числа 41, що були блоковані 24 лютого 2022 року.

Зазначається, що зі згаданих 50 суден 15 належать компаніям-судновласникам з країн ЄС (з них 8 — з Греції, 3 — Мальти, по 1 судну — Болгарії, Німеччини, Естонії, Данії), 14 — судновласникам Туреччини, 8 — судновласникам України. Серед інших судновласників — компанії з Норвегії та Китаю, Великої Британії, Чорногорії, Бангладеш, Маршаллових Островів, Лівану, Єгипту, Сінгапуру.

Станом на 24 лютого 2022 року в морських торговельних портах України на Чорному та Азовському морях (крім портів окупованого Кримського півострова) перебували 100 комерційних суден. Всі вони залишилися в портах в умовах морської блокади з боку Росії. З цих 100 суден 34 належали компаніям-судновласникам з країн ЄС (з них 21 – Греції), 24 – судновласникам Туреччини. Більшість суден прийшли під завантаження в українські порти буквально за 1-2 дні до початку російського вторгнення. Деяка частина суден знаходилися в ремонті на відповідних судноремонтних заводах в портах Чорноморськ та Херсон.

За даними моніторингу, починаючи з 1 серпня 2022 року у зв’язку з початком роботи «зернового коридору» для вивезення на світові ринки українського продовольства з портів Великої Одеси вийшли 34 з 41 заблокованого в цих портах морського судна.

У серпні-вересні 2023 року встановленим навігаційним дорученням ВМС ЗСУ тимчасовим коридором, який використовувався передовсім для евакуації суден, що перебували в українських портах Чорноморськ, Одеса та «Південний» на момент повномасштабного російського військового вторгнення,скористалися п’ять суден переважно з металопродукцією.

Новини

29 Листопада 2023

Індія розпочала процес продажу деяких стратегічних родовищ корисних копалин

Вартість імпорту сталі до Туреччини знизилася на 17%

ОГТСУ представив проект реверсу Трансбалканського газопроводу

Україна виконала майже всі вимоги для початку переговорів про вступ до ЄС 

Понад 20% російського СПГ, імпортованого ЄС, перепродається за кордон

Україна потребує міжнародної допомоги у захисті довкілля

Французький BNP Paribas не фінансуватиме проекти з видобутку вугілля для металургії

Прокладання євроколії до Львова коштуватиме 1,8 млрд грн

Китай хоче знизити залежність від імпорту ЗРС

Укренерго закликає до економії у зв’язку з збільшенням споживання

Україна працює над створенням системи торгівлі викидами парникових газів

Канада ввела ретроспективне мито на турецьку арматуру

Металургійні підприємства Польщі скоротили виробництво сталі на 17,5%

Єврокомісія не бачить ризиків для фермерів ЄС від української продукції 

Каметсталь завершує капітальний ремонт повітронагрівачів доменних печей

Польські міністри шукають вихід, як розблокувати кордон з Україною

ВСІ НОВИНИ ⇢