До законодавства запропонують внести зміни для розблокування роботи підсанкційних видобувних підприємств
Металургія Новини

Найближчими місяцями в Офісі президента України можуть обговорити і запропонувати зміни до законодавства, які відновлять роботу видобувних підприємств, заблокованих через застосування до їх власників санкцій Ради національної безпеки і оборони України (РНБО).
Про це, відповідаючи на запитання NADRA.INFO, повідомив заступник керівника Офісу президента України Ростислав Шурма.
За його словами, в ОП знають про проблему санкційного блокування українських видобувних компаній і “будуть дивитися, як переглядати” норму законодавства, що передбачає зупинення права користування надрами.
“Є сьогодні законодавча норма, яка передбачає позбавлення ліцензій у випадку санкціонування власників компаній. Будемо дивитися, як переглядати цю норму. Це компетенція Верховної Ради, але ми цю проблему знаємо і точно будемо вносити… дискутувати і, мабуть, вносити відповідні законодавчі (зміни)”, – сказав Шурма, слова якого наводить видання, додавши, що пропозицію про внесення змін намагатимуться зробити протягом місяця.
Підпишіться на Minprom у Telegram, щоб залишатися в курсі важливих новин
Відкрити TelegramНовини
Гарантований покупець за 11 місяців сплатив виробникам зеленої енергії 27 млрд
Промислове виробництво Японії у вересні зросло на 0,2%
Україна в 2024 році отримає від Нідерландів додаткові 2,5 млрд дол
Туреччина може запровадити анти демпінг на г/к рулон з чотирьох країн
УЗ в грудні підвищує ціни на зерновози і піввагони
У листопаді бензин та дизпаливо подешевшали на гривню
Економіка США продемонструвала швидке зростання
Укренерго прогнозує дефіцит в енергосистемі у вечірні години
Liberty Ostrava домоглася мораторію на виплату боргів за електроенергію
ArcelorMittal закриває два заводи в ПАР
Британські профспілки пропонують Tata Steel альтернативний шлях декарбонізації комбінату Port Talbot
Польща вимагатиме відновити дозвільну систему для українських перевізників
Європейські металурги вимагають перегляду правил експорту сталі до США
Країни в усьому світі повинні скоротити викиди вуглецю на 7 млрд тонн
Майже 8 тисяч бізнесів змінили регіон реєстрації від початку війни
Україна в разі дефіциту може імпортувати з Європи 1700 мВт електроенергії
ВСІ НОВИНИ ⇢