Укрзалізниця збільшила експортні перевезення руди на 50,5% у вересні

Економіка Металургія Новини Транспорт
Укрзалізниця збільшила експортні перевезення руди на 50,5% у вересні

«Укрзалізниця», за оперативними даними, у вересні 2023 року збільшила перевезення вантажів у всіх видах сполучення порівняно із відповідним місяцем 2022 року на 3% — до 12,035 млн тонн. Про це повідомила прес-служба компанії.

Загальне зростання обсягу відбулося завдяки збільшенню вантажоперевезень у внутрішньому сполученні на 35,5% — до 7,896 млн тонн.

Лідирують за обсягом перевезень мінбудматеріали: їх перевезення зросли проти вересня минулого року на 77,3% — до 3,310 млн тонн, у внутрішньому сполученні — на 88%, до 3,087 млн тонн.

Вересневі перевезення вантажів показали незначний ріст у загальному обсязі, проте з об’єктивних причин ми маємо негативні показники експортних перевезень, зокрема перевезень стратегічно важливих — зернових вантажів. «Укрзалізниця» вкотре наголошує про готовність перевезень усіх необхідних обсягів та закликає партнерів з сусідніх країн спільно розвивати залізничну логістику між країнами й зміцнювати ділові стосунки», — наголосив член правління АТ «Укрзалізниця» Вячеслав Єрьомін.

Експортні перевезення залізничним транспортом у вересні 2023 року скоротилися проти вересня минулого року на 31,2% — до 3,578 млн тонн. Експорт зернових вантажів залізницею зменшився майже втричі — до 1,072 млн тонн. Водночас зафіксовано зростання експортних перевезень залізної та марганцевої руди — на 50,5%, до 1,453 млн тонн.

Імпортні перевезення вантажів залізницею становили 518,5 тис. тонн, що на 18% менше показника вересня 2022 року, транзитні — 43,2 тис. тонн, що майже в 2,3 рази більше.

За даними «Укрзалізниці», залізничним транспортом у період з 1 по 20 вересня на експорт транспортовано 683 тис. тонн зернових вантажів.

«Укрзалізниця» та компанія DAI Global LLC підписали меморандум щодо реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Економічна підтримка України», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), який передбачає розвиток експорту українського зерна залізничним транспортом.

Новини

30 Листопада 2023

Понад 160 суден пройшли українським морським коридором

Гарантований покупець за 11 місяців сплатив виробникам зеленої енергії 27 млрд

Промислове виробництво Японії у вересні зросло на 0,2%

Україна в 2024 році отримає від Нідерландів додаткові 2,5 млрд дол

Туреччина може запровадити анти демпінг на г/к рулон з чотирьох країн

УЗ в грудні підвищує ціни на зерновози і піввагони

У листопаді бензин та дизпаливо подешевшали на гривню

Економіка США продемонструвала швидке зростання

Укренерго прогнозує дефіцит в енергосистемі у вечірні години

Liberty Ostrava домоглася мораторію на виплату боргів за електроенергію

ArcelorMittal закриває два заводи в ПАР

Британські профспілки пропонують Tata Steel альтернативний шлях декарбонізації комбінату Port Talbot

Польща вимагатиме відновити дозвільну систему для українських перевізників 

Європейські металурги вимагають перегляду правил експорту сталі до США

Країни в усьому світі повинні скоротити викиди вуглецю на 7 млрд тонн

Майже 8 тисяч бізнесів змінили регіон реєстрації від початку війни

ВСІ НОВИНИ ⇢