США інвестують майже 700 млн долл. у модернізацію українських портів

Економіка Новини Транспорт
США інвестують майже 700 млн долл. у модернізацію українських портів

США планують виділити майже $700 млн на модернізацію українських портів, залізниці та пунктів пропуску. Про це повідомив віце-прем’єр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

“Маємо модернізувати українські пункти пропуску, порти та залізницю. Це покращить логістику та збільшить експортну спроможність. США планують надати для цього майже $700 млн”, – зазначив він.

За словами Кубракова, також обговорювалися питання необхідності надходження інвестицій у відновлення постраждалих внаслідок російських обстрілів енергетичної мережі та муніципальної інфраструктури.

Крім того, актуальними залишаються питання розмінування та розвитку агросектору. “Всі ці сфери мають бути готові до приватної ініціативи та капіталу”, – наголосив міністр.

Він зазначив також, що вже створено спільну робочу групу для напрацювання моделі співпраці для переходу до реалізації конкретних проектів.

“Готовий обговорювати кожен цент американської допомоги та інвестиції. Упевнений, що підзвітність та прозорість процесів мотивуватимуть приватний сектор долучитися до масштабних процесів відновлення”, – підсумував Кубраков. 

Новини

30 Листопада 2023

Vale не зможе уникнути позову про катастрофу на Маріанській греблі

У листопаді Україна отримала 2 млрд дол зовнішнього фінансування

Понад 160 суден пройшли українським морським коридором

Гарантований покупець за 11 місяців сплатив виробникам зеленої енергії 27 млрд

Промислове виробництво Японії у вересні зросло на 0,2%

Україна в 2024 році отримає від Нідерландів додаткові 2,5 млрд дол

Туреччина може запровадити анти демпінг на г/к рулон з чотирьох країн

УЗ в грудні підвищує ціни на зерновози і піввагони

У листопаді бензин та дизпаливо подешевшали на гривню

Економіка США продемонструвала швидке зростання

Укренерго прогнозує дефіцит в енергосистемі у вечірні години

Liberty Ostrava домоглася мораторію на виплату боргів за електроенергію

ArcelorMittal закриває два заводи в ПАР

Британські профспілки пропонують Tata Steel альтернативний шлях декарбонізації комбінату Port Talbot

Польща вимагатиме відновити дозвільну систему для українських перевізників 

Європейські металурги вимагають перегляду правил експорту сталі до США

ВСІ НОВИНИ ⇢