На ринку ЄС зростають ціни на прокат з нержавіючої сталі

Металургія Новини
На ринку ЄС зростають ціни на прокат з нержавіючої сталі

Ринок плоского прокату з нержавіючої сталі в Італії та інших європейських країнах неухильно поліпшується, хоча джерела з сервісних центрів, перекатних станів і металургійних заводів повідомляють про збереження слабкого попиту на кінцевому етапі виробництва, зазначає Kallanish.

Запаси досягли найнижчого рівня в серпні, і зараз очевидний попит відновився разом зі зростанням цін на рулон і його похідні. Закупівлі в Європі також підтримуються відсутністю імпорту рулонів, якому перешкоджає перегляд Європейською комісією антиконтрабандних заходів.

Ціни на нержавіючий холоднокатаний рулон в Італії для грудневого виробництва зростають до 2 550-2 600 євро/т (2 691-2 743 дол. США) з поставкою, тоді як гарячекатаний рулон коштує в середньому 2 350 євро/т з поставкою за матеріал з необробленими краями. Кажуть, що європейські заводи запізнюються з поставками.

Після того, як у вересні та жовтні сервісні центри та їхні клієнти здійснили закупівлі, активність продажів знизилася, а покупці зайняли вичікувальну позицію. Очікується, що активність знову пожвавиться в листопаді, коли покупцям потрібно буде закуповувати обладнання для січневих поставок. Запаси в Італії та Польщі вищі, ніж в інших європейських країнах, таких як Чехія, Угорщина, Франція та Німеччина.

Перспективи європейського ринку в четвертому кварталі покращилися, особливо в порівнянні з мінімумами другого і третього кварталів, хоча активність залишається нестабільною, а споживання в переробній промисловості – обмеженим. Відсутність імпорту рулонів з Азії та зростання цін на металобрухт через дефіцит підтримуватимуть ціни на нержавіючий плоский прокат до кінця року.

Ситуація на ринку розвивається стабільно, і хоча попит з боку кінцевих споживачів є скромним, “ціни відновлюються після мінімумів, досягнутих перед літніми канікулами”, – зазначає італійська торгова асоціація Assofermet. “Запаси повернулися до нормального рівня після тривалого періоду високих запасів. Ціни на нержавіючий брухт зростають через низьку доступність”.

Новини

30 Листопада 2023

Гарантований покупець за 11 місяців сплатив виробникам зеленої енергії 27 млрд

Промислове виробництво Японії у вересні зросло на 0,2%

Україна в 2024 році отримає від Нідерландів додаткові 2,5 млрд дол

Туреччина може запровадити анти демпінг на г/к рулон з чотирьох країн

УЗ в грудні підвищує ціни на зерновози і піввагони

У листопаді бензин та дизпаливо подешевшали на гривню

Економіка США продемонструвала швидке зростання

Укренерго прогнозує дефіцит в енергосистемі у вечірні години

Liberty Ostrava домоглася мораторію на виплату боргів за електроенергію

ArcelorMittal закриває два заводи в ПАР

Британські профспілки пропонують Tata Steel альтернативний шлях декарбонізації комбінату Port Talbot

Польща вимагатиме відновити дозвільну систему для українських перевізників 

Європейські металурги вимагають перегляду правил експорту сталі до США

Країни в усьому світі повинні скоротити викиди вуглецю на 7 млрд тонн

Майже 8 тисяч бізнесів змінили регіон реєстрації від початку війни

Україна в разі дефіциту може імпортувати з Європи 1700 мВт електроенергії

ВСІ НОВИНИ ⇢