За підсумками 9 місяців Rio Tinto збільшила постачання руди на 5%
Металургія Новини

Британсько-австралійський видобувний концерн Rio Tinto за підсумками третього кварталу 2023 року збільшив відвантаження залізної руди з регіону Пілбара (Західна Австралія) на 1% у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року – до 83,9 млн т Про це свідчать дані, опубліковані на сайті компанії.
У порівнянні із попереднім кварталом відвантаження збільшились на 6%. Показник за 9 місяців поточного року зріс на 5% р./р. – до 245, 5 млн т.
Видобуток залізної руди у регіоні Пілбара у зазначений період впав на 1% р./р. – до 83,5 млн т, у порівнянні із другим кварталом він зріс на 3%. За підсумками січня-вересня компанія видобула 244 млн т ЗРС, що на 4% більше у річному обчисленні.
Компанія продовжує фіксувати високий попит на свою продукцію, що постачається у порти Китаю. За дев’ять місяців 2023 року продажі залізної руди в порту становили 17,5 млн т, що трохи нижче порівняно з 19,5 млн т в аналогічний період минулого року.
За підсумками року Rio Tinto розраховує на постачання у верхній половині прогнозованого діапазону 320-335 млн т.
Підпишіться на Minprom у Telegram, щоб залишатися в курсі важливих новин
Відкрити TelegramНовини
Україна в 2024 році отримає від Нідерландів додаткові 2,5 млрд дол
Туреччина може запровадити анти демпінг на г/к рулон з чотирьох країн
УЗ в грудні підвищує ціни на зерновози і піввагони
У листопаді бензин та дизпаливо подешевшали на гривню
Економіка США продемонструвала швидке зростання
Укренерго прогнозує дефіцит в енергосистемі у вечірні години
Liberty Ostrava домоглася мораторію на виплату боргів за електроенергію
ArcelorMittal закриває два заводи в ПАР
Британські профспілки пропонують Tata Steel альтернативний шлях декарбонізації комбінату Port Talbot
Польща вимагатиме відновити дозвільну систему для українських перевізників
Європейські металурги вимагають перегляду правил експорту сталі до США
Країни в усьому світі повинні скоротити викиди вуглецю на 7 млрд тонн
Майже 8 тисяч бізнесів змінили регіон реєстрації від початку війни
Україна в разі дефіциту може імпортувати з Європи 1700 мВт електроенергії
В Європі закінчилася енергетична криза
Іспанський виробник сортового прокату підняв ціни на всю продукцію
ВСІ НОВИНИ ⇢