Металургійна галузь України потребує відновлення масштабів морського експорту і є всі шанси, завдяки ЗСУ, аби це відбулося, – Сергій Коваленко

Економіка Новини Точка зору
Металургійна галузь України потребує відновлення масштабів морського експорту і є всі шанси, завдяки ЗСУ, аби це відбулося, – Сергій Коваленко

Завдяки роботі українських оборонних, силових структур і розвідки вже кілька місяців існує новий тимчасовий морський коридор, яким з українських портів курсують судна не тільки з зерном, а й з продукцією гірничо-металургійного комплексу та іншими товарами. Завдяки цьому коридору виробники роблять оптимістичні прогнози і будують плани щодо відновлення потужності металургійних комбінатів. Державі ж він потенційно принесе мільярди валютного виторгу, відтак, – зміцнення гривні та збільшення ВВП.

Українські виробники металопродукції змушені були довгий час працювати на третині своїх потужностей і тепер їх поступово відновлюють. До прикладу, такий великий комбінат, АрселорМіттал Кривий Ріг був змушений працювати з потужністю у 35-40% . Про це розповів комерційний директор Національної мережі металоцентрів Вартіс, Сергій Коваленко.

«Новий морський коридор дозволить значно покращити становище українських металургійних комбінатів, адже відвантаження через порти Чорного моря дає можливість тримати конкурентоспроможну ціну на українську продукцію: починаючи від сировини і до готової продукції. Ціна на продукцію через довге і вартісне транспортування наземними шляхами значно зростає, а металосировину взагалі транспортувати в потрібних масштабах такими шляхами неможливо ще й через неможливість перевезти ними потрібні об’єми», – розповідає Коваленко.

Як відомо, новий коридор для вантажів гірничо-металугійних компаній став можливим завдяки комплексним зусиллям Офісу президента, Мінінфраструктури, ВМС ЗСУ та інших силових відомств. Станом на 22 жовтня тимчасовим морським коридором до портів Великої Одеси пройшли 45 суден загальним дедвейтом 1,764 млн тонн, із яких 25 вийшли завантаженими і успішно подолали зворотний шлях.

«Коридор – це часткове, але розблокування морських шляхів експорту металосировини та металопродукції для України, завдяки якому бізнес зможе отримати конкурентоспроможні позиції на зовнішньому ринку та допомогти через збільшення валютної виручки, втримати курс гривні та стримати зростання цін. Також він дасть поштовх до збільшення робочих місць та сплати податків від бізнесу у бюджети різних рівнів. А якщо з часом він буде розширений – то ситуація ще покращиться».

Як зазначає Коваленко, Україна за рік від відновлення масштабів експорту металосировини та металопродукції може отримати мільярдні валютні надходження.

Новини

30 Листопада 2023

Україна в разі дефіциту можуть імпортувати з Європи 1700 мВт електроенергії

В Європі закінчилася енергетична криза

Іспанський виробник сортового прокату підняв ціни на всю продукцію

У вересні США збільшили експорт нафтогазових труб

Укренерго в черговий раз довелося залучати аварійну допомогу

Кадровий голод гальмує виробництво FPV-дронів в Україні

МАГАТЕ зафіксувало декілька вибухів поблизу Хмельницької АЕС

Завантаження потужностей турецької металургії скоротилось до 55%

Водоканали хочуть підвищити тарифи на 50% 

Підприємства Німеччини скоротили споживання металопрокату на 12,9%

Укрнафта збільшила добовий дебіт однієї зі свердловин завдяки ремонту

29 Листопада 2023

Індія розпочала процес продажу деяких стратегічних родовищ корисних копалин

Вартість імпорту сталі до Туреччини знизилася на 17%

ОГТСУ представив проект реверсу Трансбалканського газопроводу

Україна виконала майже всі вимоги для початку переговорів про вступ до ЄС 

Понад 20% російського СПГ, імпортованого ЄС, перепродається за кордон

ВСІ НОВИНИ ⇢