Цього року імпорт російського газу до країн ЄС знизиться на 100 млрд куб

Економіка Новини ТЕК
Цього року імпорт російського газу до країн ЄС знизиться на 100 млрд куб

ЄС знаходиться на шляху до досягнення своєї мети — кінця залежності від російського газу протягом цього десятиліття.

Як пише газета The Guardian із посиланням на заяву Єврокомісії, так Європа наближається до другої зими з дефіцитом російського газу після того, як торік Москва скоротила постачання після вторгнення в Україну і спричинила енергетичну кризу і рекордно високі ціни на газ.

Газета пише, що у звіті, опублікованому у вівторок, 24 жовтня, Брюссель заявив, що ЄС очікує, що імпорт російського газу знизиться до 40-45 мільярдів кубометрів цього року порівняно зі 155 мільярдами 2021 року, за рік до війни в Україні.Крім цього, блок з 27 країн уже ввів санкції щодо імпорту російського вугілля і “морської” нафти.

“Найгірші наслідки кризи, можливо, вже позаду, але розслаблятися не можна. Енергетичні ринки залишаються вразливими, субсидії на викопне паливо збільшилися під час кризи, інфляція, як і раніше, висока, і нашу критично важливу інфраструктуру необхідно захищати, у тому числі від саботажу”, – заявили в Єврокомісії.

Новини

2 Грудня 2023

Відмова від викопного палива – єдиний спосіб врятувати планету – ООН

EUROFER виступив проти продовження імпорту російських напівфабрикатів до ЄС

1 Грудня 2023

Турецький ринок чекає мита на гарячекатані рулони

Швейцарія заморозила російські активи на 8,8 млрд дол

США надали Україні два нові потужні автотрансформатори

Україна та Польща напрацьовують заходи для розблокування кордону

Туреччина імпортує з росії обладнання для АЕС

США встановили новий історичний рекорд з видобутку нафти 

За час війни в Україні ввели в експлуатацію три вітроелектростанції

Норвегія допоможе Україні забезпечити продовольчу безпеку

Nippon Steel має намір придбати вугільні та залізорудні активи по всьому світу

Україна продовжує нарощувати видобуток газу

Україна планує побудувати завод з виробництва зеленого водню

Франція хоче врятувати нікелеві копальні Нової Каледонії

Імпорт електроенергії у листопаді зріс у 3,5 раза, експорт впав на 41%

Єврокомісія може покарати Польщу через блокування кордону з Україною

ВСІ НОВИНИ ⇢