В ЄС прогнозують подальше скорочення цін на брухт нержавіючої сталі

Металургія Новини
В ЄС прогнозують подальше скорочення цін на брухт нержавіючої сталі

Ціни на брухт нержавіючої сталі в Європі найближчим часом можуть ще більше впасти з і без того низького рівня через скорочення внутрішнього виробництва та зниження цін на основних експортних ринках в Азії, повідомили Argus торгові фірми в кулуарах Bureau of International Recycling в Абу-Дабі 23-24 жовтня.

«Ціни можуть перевірити рівні, яких не було з ранніх стадій пандемії [Covid-19]», — повідомила німецька торгова компанія.

Оцінка Argus для твердого брухту нержавіючої сталі 304 (18-8) cif Роттердама становила в середньому 1140,62 доларів США/т у 2020 році, коли пандемія була на піку. Незважаючи на те, що поточні ціни значно перевищують цей рівень і становлять трохи більше 1400 доларів США за тонну, європейські комбінати колективно пропонують нижчі ставки, водночас лобіюючи включення брухту до європейського Закону про важливу сировину, який обмежує відтік брухту за межі блоку.

Під час з’їзду Британська асоціація переробки металів заявила, що металурги країни підкреслили поточну нестачу сировини британському уряду, намагаючись обмежити експорт до ЄС та інших країн. Більшість складів металобрухту в Європі продовжують повідомляти про дефіцит на тлі зупинки відновлення виробництва готової нержавіючої сталі цього року, причому постачальники здебільшого стурбовані тим, що будь-які регуляторні дії щодо експорту призведуть до значного подальшого зниження цін.

Делегати на з’їзді сказали, що Європа виділяється серед світових тенденцій споживання нержавіючої сталі. Згідно з останніми даними, опублікованими WorldStainless, у січні-червні виробництво нержавіючої сталі в Китаї зросло на 8,2% у річному обчисленні до 17,6 млн т. Згідно з даними, представленими на конференції BIR, споживання нержавіючої сталі в Індії на душу населення зросло до 2,8 кг з 2,5 кг протягом другого кварталу, а будівельна активність в ОАЕ підскочила на 50% за той же період. Але, навпаки, європейське виробництво впало на 13,4 відсотка за рік за той же період до 3,136 млн т, підкреслюючи негативний вплив на сектор високих процентних ставок і запасів.

Новини

30 Листопада 2023

Туреччина може запровадити анти демпінг на г/к рулон з чотирьох країн

УЗ в грудні підвищує ціни на зерновози і піввагони

У листопаді бензин та дизпаливо подешевшали на гривню

Економіка США продемонструвала швидке зростання

Укренерго прогнозує дефіцит в енергосистемі у вечірні години

Liberty Ostrava домоглася мораторію на виплату боргів за електроенергію

ArcelorMittal закриває два заводи в ПАР

Британські профспілки пропонують Tata Steel альтернативний шлях декарбонізації комбінату Port Talbot

Польща вимагатиме відновити дозвільну систему для українських перевізників 

Європейські металурги вимагають перегляду правил експорту сталі до США

Країни в усьому світі повинні скоротити викиди вуглецю на 7 млрд тонн

Майже 8 тисяч бізнесів змінили регіон реєстрації від початку війни

Україна в разі дефіциту може імпортувати з Європи 1700 мВт електроенергії

В Європі закінчилася енергетична криза

Іспанський виробник сортового прокату підняв ціни на всю продукцію

У вересні США збільшили експорт нафтогазових труб

ВСІ НОВИНИ ⇢