Японська Kyushu Electric Power розпочне експериментальне спалювання аміаку на ТЕС

Новини ТЕК
Японська Kyushu Electric Power розпочне експериментальне спалювання аміаку на ТЕС

Японська компанія Kyushu Electric Power планує провести пробне спільне спалювання аміаку на своїй вугільній електростанції Matsuura, прагнучи досягти вуглецевої нейтральності до 2050 року, повідомляє Argus.

З 2 листопада Kyushu розпочне невелике експериментальне використання аміаку на вугільному блоці №2 потужністю 1 ГВт в Мацуура в південній японській префектурі Нагасакі. Очікується, що тестовий запуск триватиме близько одного тижня, і буде використано близько 330 кг/год аміаку. Компанія використовуватиме аміак, який використовувався для денітрифікації.

Це вже друге випробування спільного спалювання аміаку на Кюсю, після дослідження на вугільному блоці Reihoku № 1 потужністю 700 МВт, яке проводилося з 11 по 28 квітня. Компанія підтвердила, що в результаті дослідження не було ніякого впливу на навколишнє середовище або пошкодження котла.

Kyushu має намір впровадити технології, які дозволять сумісне спалювання аміаку в пропорції 20 до 1 та водню в пропорції 1 до 20 на своїх електростанціях до квітня 2030 – березня 2031 фінансового року. Компанія має на меті досягти 60-відсоткового скорочення викидів парникових газів 1, 2 і 3 категорій до 2030-31 рр., виходячи з рівня 2013-14 рр., через свої ланцюги поставок, а також скоротити внутрішні викиди на 65%. Це більш амбітна мета порівняно з метою Токіо, яка передбачає скорочення на 46%.

Новини

30 Листопада 2023

Туреччина може запровадити анти демпінг на г/к рулон з чотирьох країн

УЗ в грудні підвищує ціни на зерновози і піввагони

У листопаді бензин та дизпаливо подешевшали на гривню

Економіка США продемонструвала швидке зростання

Укренерго прогнозує дефіцит в енергосистемі у вечірні години

Liberty Ostrava домоглася мораторію на виплату боргів за електроенергію

ArcelorMittal закриває два заводи в ПАР

Британські профспілки пропонують Tata Steel альтернативний шлях декарбонізації комбінату Port Talbot

Польща вимагатиме відновити дозвільну систему для українських перевізників 

Європейські металурги вимагають перегляду правил експорту сталі до США

Країни в усьому світі повинні скоротити викиди вуглецю на 7 млрд тонн

Майже 8 тисяч бізнесів змінили регіон реєстрації від початку війни

Україна в разі дефіциту може імпортувати з Європи 1700 мВт електроенергії

В Європі закінчилася енергетична криза

Іспанський виробник сортового прокату підняв ціни на всю продукцію

У вересні США збільшили експорт нафтогазових труб

ВСІ НОВИНИ ⇢