Енергоперехід у металургії потребує 300 млн тонн металобрухту на рік
Економіка Металургія Новини

Як зазначалося на конференції Bureau of International Recycling (BIR), що пройшла в Абу-Дабі, боротьба з викидами вуглекислого газу вимагатиме суттєвої зміни структури світової металургійної галузі.
Агентство Kallanish цитує Давиде Брага, керуючого глобальним продажем обладнання в італійській компанії Danieli Centro Recycling, за словами якого, до 2050 р. світове виробництво стали досягне 2-2,5 млрд. т на рік, що на 8-35% перевищить очікуваний рівень 2023 року. м.
При цьому частка сталі, отриманої за доменно-конвертерною технологією, скоротиться від нинішніх 70 до 44%, а в електродугових печах виплавлятиметься 56% сталі. З них 38% припаде на потужності, які використовуються як сировина металобрухт, а 18% – відновлене залізо.
Відповідно зросте і споживання сировини. Для задоволення нових потреб знадобиться збільшити глобальне постачання відновленого заліза на 245 млн. т порівняно з поточними показниками, а металобрухту — на 300 млн. т.
За оцінками Давида Брага, до 2050 р. світовий ломосбір може сягнути 1,2 млрд. т на рік. Але більшість припадатиме на амортизаційний брухт, збору та утилізації якого слід приділити особливу увагу.
Підпишіться на Minprom у Telegram, щоб залишатися в курсі важливих новин
Відкрити Telegram