ArcelorMittal домоглася заморожування активів Liberty Steel

Металургія Новини
ArcelorMittal домоглася заморожування активів Liberty Steel

Компанія ArcelorMittal домоглася заморожування активів компанії Liberty Steel, оскільки вона вимагає виплати заборгованості за арбітражним рішенням у розмірі 140 млн євро.

19 вересня Високий суд Сінгапуру видав ArcelorMittal судову заборону на заморожування активів Liberty, яка забороняє виведення сінгапурських активів Liberty за межі країни на суму до 140 млн євро. Суд також задовольнив клопотання ArcelorMittal про примусове виконання арбітражного рішення.

Суд зобов’язав Liberty надати письмову заяву під присягою про свої активи в Сінгапурі. Liberty попросила продовжити термін до 20 жовтня, але з тих пір не зробила жодних розголошень.

“АрселорМіттал обґрунтовано розглядає можливість подати в англійські суди наказ про заморожування активів Liberty в усьому світі, щоб заборонити передачу будь-яких активів Liberty в будь-якій точці світу на суму до 140 млн євро”, – йдеться в заяві, поданій до Окружного суду штату Джорджія 25 жовтня. Ця заява була частиною запиту на отримання документів і свідчень свідків щодо активів Liberty Steel East Europe і Liberty House Group, спрямованого до американської біржі металів Reibus, яка займається торгівлею металопродукцією.

24 лютого Високий суд Англії визнав оригінальне арбітражне рішення і привів його у виконання, що означає, що ArcelorMittal має право “накласти арешт на активи, розташовані у Великій Британії, і реалізувати їх на виконання арбітражного рішення”. Якщо вартість активів у Великобританії буде недостатньою, він може звернути стягнення на активи в інших країнах, йдеться в заяві. Компанія Liberty не відповіла на вимоги про виплату, йдеться в заяві ArcelorMittal.

АрселорМіттал виграв первинне арбітражне рішення, яке постановило, що Liberty порушила зобов’язання в угоді з придбання основних активів у АрселорМіттал у 2019 році. В рамках придбання інтегрованих і перекатних активів – Острави в Чехії, Галаца в Румунії, Скоп’є в Македонії, Пьомбіно в Італії та Дюделанж-Льєж в Люксембурзі та Бельгії – Liberty погодилася виплатити 140 млн фунтів стерлінгів відстроченої компенсації та надати перевірену консолідовану фінансову звітність ArcelorMittal, що свідчить про те, що її консолідовані активи становлять щонайменше 150 млн фунтів стерлінгів, доки її зобов’язання не будуть виконані, але цього не сталося, зазначено в поданій заяві.

Новини

30 Листопада 2023

Туреччина може запровадити анти демпінг на г/к рулон з чотирьох країн

УЗ в грудні підвищує ціни на зерновози і піввагони

У листопаді бензин та дизпаливо подешевшали на гривню

Економіка США продемонструвала швидке зростання

Укренерго прогнозує дефіцит в енергосистемі у вечірні години

Liberty Ostrava домоглася мораторію на виплату боргів за електроенергію

ArcelorMittal закриває два заводи в ПАР

Британські профспілки пропонують Tata Steel альтернативний шлях декарбонізації комбінату Port Talbot

Польща вимагатиме відновити дозвільну систему для українських перевізників 

Європейські металурги вимагають перегляду правил експорту сталі до США

Країни в усьому світі повинні скоротити викиди вуглецю на 7 млрд тонн

Майже 8 тисяч бізнесів змінили регіон реєстрації від початку війни

Україна в разі дефіциту може імпортувати з Європи 1700 мВт електроенергії

В Європі закінчилася енергетична криза

Іспанський виробник сортового прокату підняв ціни на всю продукцію

У вересні США збільшили експорт нафтогазових труб

ВСІ НОВИНИ ⇢