Велика Британія візьме участь у страхуванні воєнних ризиків в Україні

Економіка Новини
Велика Британія візьме участь у страхуванні воєнних ризиків в Україні

Велика Британія долучиться до розробки та реалізації Європейським банком реконструкції та розвитку пілотного проєкту страхування від воєнних ризиків в Україні.

Відповідну заяву про наміри підписано між урядом Великої Британії та ЄБРР 31 жовтня 2023 року, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

«Співпраця таких потужних та надійних партнерів нашої держави, як уряд Великої Британії та ЄБРР, дає впевненість в успіху проєкту, старт якому було покладено під час Конференції з відновлення в Лондоні. Прогрес у розробці та практичному наповненні цього проєкту, у реалізації та посиленні інших проєктів у сфері страхування воєнних ризиків, започаткованих урядами, міжнародними фінансовими інституціями, страховими компаніями свідчить, що наші партнери розуміють надзвичайну важливість цього напрямку в контексті відновлення України», – зазначила перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко.

Проєкт ЄБРР передбачає створення нового фонду, який сприятиме розвитку міжнародного ринку перестрахування та страхування майна та торговельних ризиків, включаючи страхування товарів у дорозі або на складах. Заява про наміри, підписана між ЄБРР та урядом Великої Британії, демонструє підтримку Сполученим Королівством продовження технічного та адміністративного розвитку проєкту ЄБРР. Велика Британія також сприятиме підвищенню міжнародного інтересу до проєкту завдяки своєму статусу світового лідера в питаннях страхування.

Як повідомлялося, співпраця уряду України з партнерами у сфері страхування воєнних ризиків вже дає практичний результат. Так, Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій (MIGA), що належить до групи Світового банку, нещодавно затвердило десятирічний страховий пакет для проєкту індустріального парку у Львівській області України, Міжнародна фінансова корпорація США (DFC) бере активну участь у забезпеченні страхування політичних ризиків з численними заявками на загальну суму в сотні мільйонів доларів, які зараз розглядаються. Експортно-кредитні агентства країн-партнерів створюють та розширюють програми гарантій для підтримки підприємств, які працюють в Україні. Це потужний сигнал міжнародній інвестиційній спільноті про те, що Україна відкрита для бізнесу.

Новини

25 Листопада 2023

Через руйнування українські електростанції можуть виробляти лише третину від довоєнних обсягів електрики

Три великі грецькі судноплавні компанії припинили транспортування російської нафти

У 2023 році спроможності українського ОПК зросли у три рази

24 Листопада 2023

Міненерго заявило про подолання дефіциту електроенергії

Китай закликає профільних гравців ринку не завищувати ціни на залізну руду

Вартість експорту чорних металів із Єгипту зросла на 65%

У жовтні зростання економіки України прискорилося до 10%

За 10 місяців іспанські металурги скоротили виробництво сталі на 4,6% 

Українські поставки становлять 40% від обсягу перевалки у порту Констанца

Україна запропонувала Польщі відкрити додаткові пункти пропуску порожніх вантажівок

Liberty Steel не відновила виробництво чавуну

Південнокорейська SeAH Steel постачатиме нафтогазові труби до ОАЕ

Ситуація з наявністю автогазу на заправках лишається напруженою

Китайський експорт сталі залишиться високим у 2024 році

Контейнерний ринок постраждає через боротьбу з викидами

Туреччина з початку року скоротила імпорт руди на 16%

ВСІ НОВИНИ ⇢