Як обрати сервіс для обміну криптовалют

Новини

Криптовалютні активи стають все більш популярними серед великих інвесторів і звичайних людей. Навіть ті, хто раніше був скептично налаштований, починають інвестувати чи зберігати у криптовалюті свої заощадження.

Разом з цим з’являється більше шахраїв, зокрема сумнівні сервіси для обміну криптовалюти, які крадуть платіжні та особисті дані користувачів. Тому важливо вибрати надійного партнера, який забезпечить комфортний, швидкий та безпечний обмін.

Розглянемо, як вибрати сервіс для обміну криптовалют, а також ТОП 5 найкращих сервісів, які працюють на території України.

Від чого відштовхуватись при виборі сервісу

Обмінювати криптовалюту можна у різний спосіб: онлайн обмінники, криптовалютні біржі, Р2Р торгівля, платіжні системи, криптомати. Найбільш затребуваними є перші 3 способи.

Онлайн обмінники – це найпростіший вид сервісу для купівлі, продажу та обміну криптовалюти, функціонал яких обмежується проведенням цих операцій. Перевагою є простота процесу та висока швидкість операцій.

Криптовалютні біржі є більш функціональним сервісом, де не тільки можна проводити обмін, продаж та купівлю криптовалюти, але також є ціла низка додаткових інструментів для торгівлі, аналітики, навчання, зберігання валюти тощо.

Р2Р торгівля за своїм принципом схоже на класичний онлайн обмінник, але тут обмін здійснюється між користувачами сервісу. Покупець чи продавець самостійно виставляє вартість, за якою хоче обміняти криптовалюту, а майданчик виступає у ролі посередника та гаранта безпеки.

Разом з цим, незалежно від виду сервісу, необхідно відповідально ставитись до вибору сервісу, враховуючи такі критерії:

  • Курс. Це визначальний чинник, наскільки вигідним буде обмін через конкретний сервіс. Потрібно звертати увагу не лише на одержану суму, а й на додаткові комісії та платежі.
  • Репутація. Показник демонструє, наскільки надійний конкретний сервіс і чи користувач отримає свої гроші або цифрові активи. Оцінити репутацію можна за відвідуваністю, резервами, наявністю прихованих платежів, роботі служби підтримки, відгуками.
  • Валютні пари. Важливо, щоб на онлайн обміннику чи криптовалютній біржі була валютна пара, яка цікавить саме вас. Останні зазвичай мають значно більше валютних пар.
  • Резерви. Якщо для невеликих сум цей критерій не є настільки критичним, то для великих угод це важливий показник. Найчастіше це стосується саме обмінників.
  • Ліміти. Усі послуги для обміну мають певні ліміти – мінімальна та максимальна сума, яку можна використовувати для проведення угоди.
  • Комісія. На кожному з перерахованих вище сервісів є комісія, але вона може відрізнятися. Якщо 2-4% – це стандартний показник, тобто і послуги з комісією до 10%, що нівелює прибуток при торгівлі криптовалютою.
  • Простота процесу. Сайт для обміну криптовалюти має бути не тільки вигідним для обміну, але й зручним, щоб процес обміну займав мінімум часу. У цьому компоненті найкращими є онлайн обмінники, оскільки в деяких можна проводити обмін без реєстрації та верифікації.
  • Швидкість транзакцій. Якщо сайт пропонує обмін зі швидкістю від 30 хвилин, тоді від такого ресурсу рекомендується відмовитись. Але важливо розуміти, що іноді затримка може бути пов’язана із завантаженням блокчейна.
  • Безпека та анонімність. Рекомендується вибирати послуги для обміну криптовалюти, які можуть гарантувати своєму клієнту повну безпеку даних та анонімність.

Це основні критерії, на які потрібно звертати увагу, якщо ви шукаєте надійний сервіс для обміну криптовалюти.

ТОП 5 надійних сервісів

Наша редакція відібрала ТОП 5 надійних сервісів для обміну криптовалюти, які за час своєї діяльності позитивно зарекомендували себе на українському криптовалютному ринку.

Changeit

Changeit – криптовалютний обмінник від українських розробників, діяльність якого розпочалася у 2018 році. Обмінник продовжує розвиватись, щоб запропонувати клієнтам висококласний сервіс. Орієнтований на обмін у національній валюті, пропонуючи найвигідніший курс у гривні. Комісія складає 4% без додаткових платежів.

Розробники максимально спростили процес обміну – лише 4 кроки для купівлі чи продажу криптовалюти. Є мобільний додаток для зручного обміну за допомогою смартфона чи планшета. Обмін відбувається в автоматичному режимі, тому займає до 20 хвилин. Повна безпека особистих та платіжних даних. Гарантує анонімність та конфіденційність.

Whitebit

Whitebit – це криптовалютна біржа від українського розробника, яка особливо затребувана у країнах Прибалтики та Східної Європи. Діяльність біржа розпочала у 2018 році. Пропонує клієнтам 270 криптовалют та 3 види торгівлі, що відкриває перед трейдерами неймовірні можливості. Надає можливість проводити поповнення рахунку у гривнях.

Є власний токен, який може використовуватися для торгівлі. Вирізняється низькими комісіями. Функціонал передбачає стейкінг, Р2Р торгівлю та особливий WhiteBIT-код, що використовується з метою передачі активів між користувачами. Доброзичливий інтерфейс робить відповідним рішенням для трейдерів-початківців. Існує демо-токен для навчання торгівлі. Верифікуватися можна через програму «Дія».

Paxful

Paxful – це сервіс для Р2Р торгівлі, який розпочав свою роботу у 2015 році. Головний офіс компанії розташований у США, але також є представництва у Гонконгу, ПАР, Естонії та на Філіппінах. Є можливість купувати, продавати та обмінювати всі популярні та перспективні криптовалюти. Понад 450 методів оплати, тому кожен вибере відповідний для себе.

Усі транзакції проходять через спеціальний рахунок, що забезпечує повну безпеку для покупця та продавця. Сайт відрізняється зручністю та простотою, а також перекладено 40 мовами, у тому числі й українською. Подбали розробники та про безпеку своїх користувачів. Для проведення обміну обов’язкова реєстрація та верифікація облікового запису. За будь-яких труднощів під час обміну на допомогу приходить служба підтримки.

Binance

Binance – це криптовалютна біржа, яку можна вважати екосистемою. У ній є все, що потрібне для повноцінного трейдингу. Почала свою діяльність компанія у 2017 році та по сьогодні є найбільш відвідуваним криптовалютним майданчиком. Для торгівлі передбачено понад 350 криптовалют, тому гарантовано можна знайти відповідне рішення індивідуально для себе.

Передбачено 4 види торгівлі та майнінг-пул. Також для торгівлі передбачено власний токен – BNB. Компанія дбає про безпеку своїх клієнтів і гарантує повне збереження активів користувачів. Відрізняється невеликими комісіями, що робить обмін криптовалют вигіднішим. Є мобільний додаток, тому торгувати можна не лише з комп’ютера, а й смартфона. Існує платформа для Р2Р торгівлі.

AnyExchange

AnyExchange – це зручний та швидкий обмінник криптовалют, який має гарну репутацію. Почала свою діяльність компанія у 2020 році та продовжує стрімко розвиватися. Обміняти можна всі популярні монети – понад 100 валютних пар, зокрема, передбачено обмін за готівку. Підтримуються різні платіжні системи, включаючи банківські перекази.

Має простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, завдяки чому миттєво можна розібратися з функціоналом. Вигідний курс та низькі комісії. Використовуються надійні протоколи захисту засобів та особистої інформації. Цілодобово працює служба підтримки, яка допомагає оперативно вирішувати будь-які питання.

Кожен із перерахованих 5 сервісів для обміну криптовалюти – це надійний партнер, з яким обмін криптовалюти буде швидким, комфортним та безпечним. При виборі відповідного сервісу для обміну обов’язково враховуйте зазначені вище фактори.

Новини

30 Листопада 2023

В Європі закінчилася енергетична криза

Іспанський виробник сортового прокату підняв ціни на всю продукцію

У вересні США збільшили експорт нафтогазових труб

Укренерго в черговий раз довелося залучати аварійну допомогу

Кадровий голод гальмує виробництво FPV-дронів в Україні

МАГАТЕ зафіксувало декілька вибухів поблизу Хмельницької АЕС

Завантаження потужностей турецької металургії скоротилось до 55%

Водоканали хочуть підвищити тарифи на 50% 

Підприємства Німеччини скоротили споживання металопрокату на 12,9%

Укрнафта збільшила добовий дебіт однієї зі свердловин завдяки ремонту

29 Листопада 2023

Індія розпочала процес продажу деяких стратегічних родовищ корисних копалин

Вартість імпорту сталі до Туреччини знизилася на 17%

ОГТСУ представив проект реверсу Трансбалканського газопроводу

Україна виконала майже всі вимоги для початку переговорів про вступ до ЄС 

Понад 20% російського СПГ, імпортованого ЄС, перепродається за кордон

Україна потребує міжнародної допомоги у захисті довкілля

ВСІ НОВИНИ ⇢