Сентравіс відзначає затримку в доставці продукції через блокаду на українсько-польському кордоні

Економіка Новини Транспорт
Сентравіс відзначає затримку в доставці продукції через блокаду на українсько-польському кордоні

ПрАТ “Сентравіс Продакшн Юкрейн” (Centravis Production Ukraine), що входить до холдингу Centravis Ltd., відзначає невеликі затримки в доставці продукції європейським споживачам через блокаду трьох пунктів пропуску на українсько-польському кордоні.

“Хотів би проінформувати про поточні події в логістиці, які можуть незначно вплинути на транзит товарів через кордон Польща-Україна. Протести польських далекобійників призвели до перебоїв на дорогах через прикордонні пункти “Ягодин” і “Гребенне – Рава-Руська”. Хоча протести сповільнили рух транспорту, вони не призвели до повного зупинення руху”, – написав директор з продажу компанії Артем Атанасов у листі клієнтам минулої п’ятниці.

За його словами, передбачаючи ці події, логістична команда “Сентравісу” перенаправила вантажі на альтернативні напрямки – особливо через прикордонні переходи “Краківець” і “Шегині”, щоб знизити затримки. У результаті затримки з доставкою продукції були мінімальними, із затримкою в два-сім днів, і це потенційно може стосуватися двох клієнтів компанії.

“З огляду на ці події ми скоригували наші графіки постачання, включивши в них додатковий 10-денний буфер, щоб упевнено реалістично управляти ситуацією з доставкою. Наші транспортні партнери запевнили нас, що чекають на рішення щодо протестів протягом найближчого місяця”, – констатував директор з продажу.

Говорячи про поточну ситуацію з виробництвом, Атанасов зазначив, що випуск продукції триває безперебійно, водночас усі ресурси, включно із заготовками, енергією й водою, легко доступні для технологічного процесу.

“Сентравіс” засновано 2000 року, входить до десятки найбільших виробників безшовних нержавіючих труб у світі. Його основні виробничі потужності розташовані в Нікополі (Дніпропетровська обл.). На підприємстві працює понад 1400 осіб. Географія поставок – це понад 50 країн світу.

Холдинг Centravis Ltd. створено на базі ЗАТ “Нікопольський завод нержавіючих труб”, сервісних і торгових компаній ТОВ “Виробничо-комерційне підприємство “ЮВІС”. Його акціонерами є члени сім’ї Атанасових. У власності Centravis Ltd. перебуває 100% акцій ПрАТ “Сентравіс Продакшн Юкрейн”.

Новини

30 Листопада 2023

Туреччина може запровадити анти демпінг на г/к рулон з чотирьох країн

УЗ в грудні підвищує ціни на зерновози і піввагони

У листопаді бензин та дизпаливо подешевшали на гривню

Економіка США продемонструвала швидке зростання

Укренерго прогнозує дефіцит в енергосистемі у вечірні години

Liberty Ostrava домоглася мораторію на виплату боргів за електроенергію

ArcelorMittal закриває два заводи в ПАР

Британські профспілки пропонують Tata Steel альтернативний шлях декарбонізації комбінату Port Talbot

Польща вимагатиме відновити дозвільну систему для українських перевізників 

Європейські металурги вимагають перегляду правил експорту сталі до США

Країни в усьому світі повинні скоротити викиди вуглецю на 7 млрд тонн

Майже 8 тисяч бізнесів змінили регіон реєстрації від початку війни

Україна в разі дефіциту може імпортувати з Європи 1700 мВт електроенергії

В Європі закінчилася енергетична криза

Іспанський виробник сортового прокату підняв ціни на всю продукцію

У вересні США збільшили експорт нафтогазових труб

ВСІ НОВИНИ ⇢