Індія планує потроїти видобуток вугілля з підземних шахт

Новини ТЕК
Індія планує потроїти видобуток вугілля з підземних шахт

Індія планує потроїти видобуток вугілля з підземних шахт до 2030 року в рамках зусиль, спрямованих на підвищення загальної доступності вугілля на внутрішньому ринку та скорочення імпорту, повідомляє Argus.

Федеральне міністерство вугільної промисловості встановило загальну мету видобутку вугілля з підземних шахт на рівні 100 млн тонн до 2030 року, згідно з урядовою заявою. У квітні 2022 – березні 2023 фінансового року Індія видобула близько 35 млн тонн вугілля, причому більша частина видобутку припадає на державну компанію Coal India (CIL). Незрозуміло, чи цільовий показник видобутку на підземних шахтах стосується календарного або фінансового року.

Ці плани є частиною більш широкої мети Індії – збільшити загальний видобуток вугілля до 1,577 млрд т до 2030 року з відкритих і підземних шахт. Видобуток на відкритих шахтах становить понад 95% від загального видобутку вугілля в Індії. Увага до підземного видобутку вугілля приурочена до кліматичного саміту ООН Cop 28 в Дубаї, який розпочнеться 30 листопада, оскільки підземний видобуток вважається більш екологічно чистим порівняно з відкритим видобутком.

План Делі збільшити видобуток на підземних шахтах не є новим, але за останні кілька десятиліть такі проекти здебільшого не були реалізовані через вищу собівартість видобутку на таких шахтах порівняно з відкритим видобутком вугілля. Різниця у собівартості набуває особливого значення, оскільки ціни на вугілля, що видобувається компанією CIL, мають значний дисконт до світових цін через широкий державний контроль над цінами, що задекларовані у повідомленні. Деякі представники промисловості та уряду вважають, що масштаби видобутку, впровадження нових технологій та інвестиції в найближчі роки дозволять подолати розрив між собівартістю видобутку на відкритих та підземних шахтах.

Збільшення видобутку вугілля допоможе збільшити внутрішні поставки, щоб задовольнити зростаючий попит з боку комунальних підприємств та сприяти економічному зростанню країни. Індія планує додати близько 80 ГВт потужностей з виробництва теплової енергії до 2031-32 рр. в рамках планів щодо забезпечення цілодобового постачання електроенергії. Індія має 27 ГВт теплових потужностей на стадії будівництва і зараз вирішила розпочати роботу над щонайменше 55-60 ГВт додаткових потужностей. Станом на 31 жовтня в Індії було встановлено 206,82 ГВт вугільних потужностей, а загальна теплова потужність, включаючи буре вугілля, газ і дизельне паливо, становила 239 ГВт.

Новини

20 Грудня 2023

Видобуток залізної руди в Китаї зріс на 7,1%

Україна залучила грант 150 млн євро від ЄС

ЄС та США домовилися призупинити торговельну війну до березня 2025 року

Українські металурги не встигають підготуватись до СВАМ через війну

Метінвест планує побудувати прокатний завод в Італії

У грудні Україна виробила понад 50 тисяч FPV-дронів

Українська економіка у листопаді зросла на 4%

У ремонт вийшли одразу чотири блоки ТЕС та одна ТЕЦ 

Стабільні тарифи держмонополій пришвидшать темпи відновлення промисловості – Біленький

Попит на нержавіючу сталь в США залишиться практично незмінним

Укрнафта збільшує видобуток нафти

Частка продукції ГМК в структурі перевезень УДП у 2024 році може зрости більш ніж вдвічі

Євросоюз знайшов альтернативи російському газу 

Німеччина купуватиме норвезький газ 15 років

В напрямку портів Великої Одеси суттєво збільшилась кількість вагонів

Німеччина у листопаді скоротила виробництво сталі на 2,4% 

ВСІ НОВИНИ ⇢