Запоріжсталь освоїв випуск гарячекатаного прокату із конструкційних марок сталі

Металургія Новини Теми дня
Запоріжсталь освоїв випуск гарячекатаного прокату із конструкційних марок сталі

Запорізький металургійний комбінат “Запоріжсталь” освоїв випуск гарячекатаного прокату із конструкційних марок сталі в рамках розширення сортаменту продукції. Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Комбінат успішно пройшов процес розширення сфери дії сертифіката на відповідність гарячекатаного прокату вимогам стандарту EN 10025-1 на сталі марок S235-275 J0-J2 і S355 J0-J2.

На “Запоріжсталі” розпочали виробництво затребуваної металопродукції, яка до повномасштабного вторгнення вироблялася на Маріупольському металургійному комбінаті (ММК) ім. Ілліча. Для цього підприємство пройшло інспектування виробничого процесу та аналіз технологічних можливостей, і як результат – отримало сертифікат відповідності системи виробничого контролю від міжнародного сертифікаційного органу Dedal.

“Незважаючи на повномасштабну війну, важкі кризові часи у вітчизняному гірничо-металургійному комплексі, “Запоріжсталь” продовжує працювати над розширенням сортаменту і виходом на нові ринки збуту. Сертифікат відповідності системи виробничого контролю надасть змогу перейти в новий для “Запоріжсталі” сегмент – виробництво відповідальніших конструкційних труб, а також деталей для машинобудування і контейнерів, – зазначив генеральний директор “Запоріжсталі” Роман Слободянюк, якого цитує пресслужба.

Пробні поставки цієї продукції вже відправлено кільком польським клієнтам, отримано перші відгуки про порізку і виробництво труб, проведено контрольні випробування. Продовжуючи працювати в цьому напрямі, “Запоріжсталь” зможе поліпшити виробничі результати, досягти додаткових обсягів виробництва і продажу гарячекатаного прокату, що відповідає європейському стандарту EN 10025-1:2004 конструкційні марки сталей S235-275 J0-J2 і S355 J0-J2 в товщинах 1,8-8 мм. Прокат цілком відповідає вимогам директив Європейського Союзу щодо прокату, застосовуваного в цивільному або промисловому будівництві, констатується в пресрелізі.

“Запоріжсталь” – одне з найбільших промислових підприємств України, продукція якого має широкий попит у споживачів як на внутрішньому ринку, так і в багатьох країнах світу. Спеціалізація комбінату – високоякісний сталевий г/к рулон, г/к лист, холоднокатаний лист, х/к рулон із вуглецевих і низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть, гнутий профіль.

Основними споживачами продукції є виробники зварних труб, підприємства автомобільного, транспортного, сільськогосподарського машинобудування, виробники виробів побутової техніки.

“Запоріжсталь” перебуває в процесі інтеграції в групу “Метінвест”, основними акціонерами якої є ПрАТ “Систем Кепітал Менеджмент” (71,24%) і група компаній “Смарт-холдинг” (23,76%).

Новини

21 Грудня 2023

Марченко заявив про ризики фінансування держбюджету у началі наступного року

Чеський меткомбінат Liberty Ostrava залишився без електроенергії

Судна оминають Червоне море 

Ангола вирішила вийти з ОПЕК

Fitch підвищив кредитний рейтинг Нафтогазу

Видобуток залізної руди у Китаї зріс на 6,6%

Через обстріли з боку окупантів знеструмлення зазнали шість шахт

Порт Констанца збільшує перевалку завдяки українській агропродукції

Відновити роботу конфіскованого у Дерипаски глиноземного заводу поки неможливо 

Україна посіла 21 місце в рейтингу світових виробників сталі

Україна отримала 1,5 млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС

БЕБ виявив ухиляння від сплати 65 млн грн мита при експорті металобрухту

У чергах на кордоні з Польщею стоять 4 тисячі вантажівок

УЗ в 2023 році експортувала 63 млн тонн вантажів

Канада погодилася купувати до 1 млн тонн вуглецевих квот на рік

Виробництво сталі в Чехії за 9 місяців скоротилось на 21%

ВСІ НОВИНИ ⇢