Індія розпочала процес продажу деяких стратегічних родовищ корисних копалин

Економіка Новини
Індія розпочала процес продажу деяких стратегічних родовищ корисних копалин

Індія розпочала процес продажу на аукціонах деяких блоків критично важливих і стратегічних корисних копалин, які мають вирішальне значення для прискорення енергетичного переходу і збільшення потужностей з виробництва електромобілів, повідомляє Вloomberg.

Країна включила 20 блоків літію, нікелю, графіту, молібдену та рідкоземельних елементів серед інших корисних копалин до списку першого траншу аукціонів, що стартував у середу, заявив у Нью-Делі міністр гірничодобувної промисловості Пралхад Джоші. За словами Джоші, вартість блоків оцінюється в 450 млрд рупій ($5,4 млрд). Очікується, що аукціон завершиться 20 лютого. Блоки розташовані в семи штатах, включаючи Біхар, Чхаттісгарх, Гуджарат і регіон Джамму і Кашмір, сказав він.

Аукціони є ключовим елементом амбітного плану Індії щодо поступового переходу від викопного палива до більш чистої енергії. Це стимулюватиме попит на важливі мінерали, які наразі імпортуються, з боку виробників електромобілів та секторів відновлюваної енергетики.

“Щоб досягти цього, державні установи, такі як Геологічна служба Індії, змістили свою увагу на розвідку та покращення картування ресурсів критично важливих і глибоко залягаючих корисних копалин”, – сказав Джоші. – “Індія залишатиметься відданою зміцненню глобального ланцюга постачання критично важливих мінералів за допомогою сприятливої політики та постійної участі в рамках G20 і нових багатосторонніх партнерств”.

Індія пропонує 2,2 мільярда доларів США в рамках плану стимулювання, пов’язаного з виробництвом, щоб збільшити місцеве виробництво акумуляторних батарей, що розглядається як крок, спрямований на те, щоб зменшити свою значну залежність від Китаю. Вона також внесла деякі швидкі зміни до правил напередодні аукціонів, щоб збільшити кількість учасників. Держава дозволила приватним гравцям видобувати найважливіші корисні копалини і запровадила нижчий податок на роялті, що сплачується шахтарями.

Новини

20 Грудня 2023

Метінвест планує побудувати прокатний завод в Італії

У грудні Україна виробила понад 50 тисяч FPV-дронів

Українська економіка у листопаді зросла на 4%

У ремонт вийшли одразу чотири блоки ТЕС та одна ТЕЦ 

Стабільні тарифи держмонополій пришвидшать темпи відновлення промисловості – Біленький

Попит на нержавіючу сталь в США залишиться практично незмінним

Укрнафта збільшує видобуток нафти

Частка продукції ГМК в структурі перевезень УДП у 2024 році може зрости більш ніж вдвічі

Євросоюз знайшов альтернативи російському газу 

Німеччина купуватиме норвезький газ 15 років

В напрямку портів Великої Одеси суттєво збільшилась кількість вагонів

Німеччина у листопаді скоротила виробництво сталі на 2,4% 

Канада збільшує виробництво залізорудного концентрату

Нафтогаз взяв під контроль всі облгази Фірташа 

У США не голосуватимуть за допомогу Україні в цьому році

Потребу у зовнішній допомозі на наступний рік вдалось зменшити на 3,7 млрд дол

ВСІ НОВИНИ ⇢