BHP може стикнутись зі страйком на шахтах з видобутку коксівного вугілля

Металургія Новини
BHP може стикнутись зі страйком на шахтах з видобутку коксівного вугілля

Оператори з техніки безпеки погрожують страйком на шахтах з видобутку коксівного вугілля австралійської компанії BHP у Квінсленді, в той час як машиністи поїздів на її залізорудних підприємствах у Західній Австралії (ЗА) утримуються від запропонованого ними страйку повідомляє Argus.

Близько 70-80 наглядачів відкритих розрізів на п’яти вугільних шахтах BHP Mitsubishi Alliance (BMA) – Daunia, Blackwater, Saraji, Goonyella Riverside та Peak Downs Mines – голосують за те, чи варто розпочинати страйк, голосування завершиться 20 грудня. Підприємства на всіх цих шахтах можуть бути змушені призупинити роботу, якщо операційні офіси, які здійснюють нагляд за безпекою праці, зупинять роботу одночасно.

Згідно з австралійським законодавством, профспілка OCOs повинна повідомити BMA про будь-які заплановані зупинки щонайменше за тиждень, а перший можливий збій у видобутку вугілля може статися 28 грудня. BHP сподівається досягти згоди з профспілками шляхом переговорів, наступна зустріч запланована на 13 грудня.

Машиністи поїздів на залізорудних підприємствах BHP у проголосували за проведення страйку в жовтні, але страйку так і не відбулося. Члени Гірничо-енергетичної профспілки погодилися не проводити жодних страйків, доки не буде проведено голосування серед членів профспілки щодо прийняття пропозиції від BHP, яка включає підвищення заробітної плати та інші умови. Голосування розпочнеться 12 грудня і завершиться 15 грудня.

BHP приєдналася до інших гірничодобувних компаній, включаючи Австралійську раду з питань корисних копалин, які засудили законодавство, прийняте федеральним парламентом минулого тижня, яке змушує компанії платити однакову суму всім людям, які виконують однакову роботу. Положення нового закону може вплинути на те, як BHP управляє своїм внутрішнім підрядним бізнесом Operations Services, який часто платить менше за годину і на інших умовах зайнятості, ніж працівники, найняті безпосередньо BHP.

BHP стверджує, що Операційні служби надають їй гнучкість у виконанні робіт, які зазвичай виконуються зовнішніми підрядниками, що не платять своїм працівникам так само, як BHP. Профспілки розглядають це як спосіб уникнути виплати працівникам вищої заробітної плати, яка була узгоджена в процесі колективних переговорів.

Новини

12 Квітня 2024

Nippon Steel чекає дозвіл ЄС на придбання US Steel

Ціни на нафту відновили зростання

Нідерланди надали Україні 1 млрд євро військової допомоги та 400 млн на відновлення

У квітні обсяг передачі руди до Словаччини скоротився

Споживачі за все заплатять: Міненергетики готує підвищення тарифу на електрику

Укрзалізниця продовжила обмеження перевезень до порту Чорноморськ

Туреччина у січні-лютому скоротила імпорт заготівки

Державний трейдер збільшує імпорт електроенергії із ЄС

Угода УЗ про купівлю локомотивів без локалізації має бути скасована – Кисилевський

Salzgitter залучив 500 млн євро фінансування для проєкту декарбонізації

Україна у січні-лютому увійшла до значних постачальників залізної руди в Туреччину

Попит на сталь в Німеччині відновиться не раніше 2025 року

Українці отримають компенсацію за встановлення сонячних панелей

Енергетики закликають українців економити світло у вечерні години

США пропонують для допомоги Україні використати прибуток з російських активів

ЄС інвестує 600 млрд євро в енергетичну інфраструктуру заради зеленого переходу

ВСІ НОВИНИ ⇢