Генерал армії США у відставці Веслі Кларк увійшов до Консультативної ради Велти

Металургія Новини
Генерал армії США у відставці Веслі Кларк увійшов до Консультативної ради Велти

До консультативної компанії групи “Велта” увійшов генерал армії США у відставці Веслі Кларк. Про це повідомив СЕО і співвласник “Велти” Андрій Бродський на своїй сторінці у Facebook.

Він відзначив, що 2023 рік був дуже непростим для бізнесу компанії “Велта”, поточної діяльності та для розвитку проєкту в США. Але незважаючи ні на що, компанія рухається вперед.

“Важко, але ми ростемо, що вимагає змін в управлінні групи. Вони відбуваються, і зараз ми формуємо advisory board, який через деякий час перетвориться на повноцінний Board. У нашій консультаційній Раді вже понад два роки працює мій великий друг Метью Мюррей, а сьогодні я хочу офіційно представити вам нового члена advisory board Velta Holding US – нашої головної компанії групи. Це – генерал Веслі Кларк!”, – написав Бродський.

Веслі Кларк – генерал армії США у відставці, випускник Військової академії Вест-Пойнт, має видатну військову кар’єру. Він був поранений у бою, коли служив командиром піхотної роти у В’єтнамі. Пізніше генерал Веслі Кларк командував на рівні батальйону, бригади та дивізії, а також обіймав ключові посади в штабі. Перед відставкою був на посаді Верховного головнокомандувача об’єднаних збройних сил НАТО в Європі. Уже у відставці став інвестиційним банкіром і членом ради директорів, радником понад 100 компаній у сфері енергетики, фінансів, гірничодобувної промисловості та технологій.

Кларк від початку війни в Україні має проукраїнську позицію. Його перший візит до України відбувся 1964 року. Пізніше 1994 року він приймав перші американсько-українські військові переговори як генерал-лейтенант. Після виходу у відставку генерал неодноразово відвідував Україну, особливо після подій на Майдані. Кларк має великий досвід управління дуже великими об’єктами в найімовірніших кризових ситуаціях, а найголовніше – володіє надзвичайно стратегічним мисленням, зазначив глава “Велти”.

“Я впевнений, що разом ми зможемо впоратися з кризовими явищами, спричиненими як війною, так і не типовою ринковою ситуацією. Але вважаю, що найголовніше – ми разом із генералом Кларком можемо дати дуже велике прискорення проєкту Velta з будівництва заводу з виробництва металічного титану в Сполучених Штатах, адже титан є одним з основних оборонних матеріалів і має стати для України металом Перемоги!”, – резюмував А.Бродський.

Новини

Генерал армії США у відставці Веслі Кларк увійшов до Консультативної ради Велти

У минулому році бізнес отримав 181 млн грн за працевлаштування переселенців

Вантажообіг дунайських портів сягнув рекордних 29 млн тонн

В Україні продовжується стрімке зростання споживання електрики

Україна може не отримати 4,4 млрд євро від ЄС на зелений перехід через війну

Декілька світових виробників літію призупинили виробництво

У 2023 році Бразилія збільшила експорт залізної руди на 10%

За рік український ринок електромобілів зріс майже втричі

Білий дім обговорив з представниками ВПК виробництво зброї для України

Глобальні викиди скоротяться на 10% до 2030 року, а мають на 43% – дослідження

Запоріжкокс збільшив випуск продукції на 16%

У черзі на в’їзд в Україну продовжують стояти близько 2 тис. вантажівок

Інфляція в єврозоні у грудні 2023 року зросла на 2,9%

Українцям відключатимуть світло через борги за комуналку

Дефіцит держбюджету сягнув 1,33 трлн грн 

Викиди Німеччини скоротилися до найнижчого рівня

ВСІ НОВИНИ ⇢