Інтерпайп НТЗ проводить диверсифікацію експортних поставок

Металообробка Металургія Новини
Інтерпайп НТЗ проводить диверсифікацію експортних поставок

ПАТ “Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод” з метою мінімізації ризиків втрати частки ринку проводить диверсифікацію клієнтів шляхом виходу на додаткові ринки зарубіжних країн та вдосконалює процеси виробництва продукції, пише “Інтерфакс-Україна“.

Згідно з проміжним звітом керівництва компанії за 4-й квартал 2023 року, потенційний ризик втрати частки ринку зумовлений фактором виникнення нових підприємств-конкурентів і перерозподілу ринку, який відбувся вслід за цим. Збереження такої тенденції надалі може негативно позначитися на фінансово-господарському стані підприємства.

Уточнюється, що для мінімізації ризиків втрати частки ринку підприємство здійснює диверсифікацію клієнтської бази шляхом виходу на ринки зарубіжних країн. Так, за останні 10 років перелік покупців продукції поповнився підприємствами Казахстану, Туркменістану, Узбекистану, США, ОАЕ, Саудівської Аравії, Бразилії та Індії.

Крім того, у звіті констатується, що на діяльність великий вплив чинить зовнішня економічна обстановка і податкова політика держави. Жорстка конкуренція на внутрішньому і світових ринках змушує суспільство постійно вдосконалювати технологію виробництва продукції, підвищуючи її якість зі зниженням витрат.

Проблемними питаннями для підприємства є збільшення мита на колеса, вироблені на НТЗ для Євразійського економічного союзу (Білорусь, Казахстан, Росія, Вірменія, Киргизія) до 34,22%, зростання залізничних тарифів і цін на газ і метал, що позначається на збільшенні собівартості продукції.

На діяльність товариства можуть вплинути нестабільність законодавства, зокрема, зміна податкової політики, погіршення загальної економічної ситуації в Україні, різке збільшення вартості позикових коштів.

“Інтерпайп НТЗ” виробляє прямошовні зварні труби діаметром від 152 до 530 мм. Його виробничі потужності перевищують 850 тис. тонн.

“Інтерпайп” – міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна компанія, що входить до десятка найбільших у світі виробників безшовних труб і є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс у світі. У структурі компанії п’ять промислових активів: “Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)”, “Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)”, “Інтерпайп Ніко-Тьюб”, “Дніпропетровський Втормет” і електросталеплавильний комплекс “Дніпросталь” під брендом “Інтерпайп Сталь”.

Новини

Інтерпайп НТЗ проводить диверсифікацію експортних поставок

Америка на підтримку України хоче виділити 60,1 млрд дол

Боротьба зі зміною клімату вимагає скорочення використання пластику

Польща посилить контроль та перевірки українських товарів на кордоні

Експорт новим морським коридором досяг 20 млн тонн 

4 Лютого 2024

Вантажоперевезення через Суецький канал впали на 45% від початку атак хуситів у Червоному морі

3 Лютого 2024

На Київщині з’явиться новий індустріальний парк на 650 робочих місць у переробній галузі 

2 Лютого 2024

Фонд декарбонізації підтримає підприємства, які впровадили енергоменеджмент

ТЕС ДТЕК збільшили генерацію електроенергії на 12%

Полтавський ГЗК програв суд на 4,7 млрд грн

Банки збільшують кредитування бізнесу та населення

Європейські промисловці скорочують виробництво через коливання цін на газ

Польські фермери планують блокувати кордон з Україною

Бразилія збільшить інвестиції у видобуток залізної руди

НБУ очікує скорочення економічного зростання до 3,6%

Енергетики відновили електропостачання всіх споживачів у Кривому Розі

ВСІ НОВИНИ ⇢