США запровадили санкції за порушення обмежень цін на російську нафту

Економіка Новини ТЕК
США запровадили санкції за порушення обмежень цін на російську нафту

Міністерство фінансів США заявило 8 лютого, що наклало санкції на три організації, які базуються в Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ), і один танкер, зареєстрований Ліберією, за порушення ліміту ціни на російську нафту, встановленого коаліцією західних країн. Про це повідомляє Reuters.

Міністерство фінансів також заявило, що вжило заходів щодо заборони імпорту певних категорій алмазів, видобутих у росії. Це є ще одним кроком, спрямованим на те, щоб позбавити москву доходів після вторгнення в Україну 2022 року.

У заяві Міністерства фінансів зазначено, що воно наклало санкції на три компанії, що базуються в ОАЕ − Zeenit Supply and Trading DMCC, Talassa Shipping DMCC і Oil Tankers SCF Mgmt FZCO, а також на зареєстрований у Ліберії нафтовий танкер NS Leader.

Санкції заморожують будь-які американські активи тих, хто став мішенню, і загалом забороняють американцям мати з ними справу.

«Сьогоднішні дії проти суден, які порушують ліміт цін на російську нафту, мають служити постійним попередженням про те, що ми можемо і будемо примушувати не порушувати ліміт», − сказав Браян Нельсон, заступник міністра фінансів із питань тероризму і фінансової розвідки.

Ціновий ліміт, запроваджений у грудні 2022 року країнами G-7, Європейським Союзом і Австралією, забороняє використання західних морських послуг, таких як страхування, маркування і транспортування, коли танкери перевозять російську нафту ціною $60 або вище за барель.

Обмеження є частиною західних санкцій, спрямованих на зменшення можливостей росії фінансувати війну в Україні, зберігаючи при цьому належне постачання нафтових ринків. росії довелося інвестувати в примарний флот застарілих танкерів і відправляти нафту таким споживачам, як Індія і Китай, набагато далі, ніж традиційним клієнтам у Європі. Представники казначейства кажуть, що ці витрати зменшують доходи москви, які вона може використати для війни.

З жовтня минулого року Сполучені Штати наклали санкції на майже 27 танкерів за транспортування російської нафти вартістю понад $60 за допомогою західних морських перевезень.

Прийняті в грудні рішення на виконання зобов’язань G7 забороняють імпорт непромислових алмазів російського походження вагою 1 карат або більше, ювелірних виробів із діамантами і несортованих діамантів, починаючи з 1 березня, а також імпорт видобутих в Росії непромислових алмазів вагою 0,5 карата або більше з 1 вересня.

Новини

США запровадили санкції за порушення обмежень цін на російську нафту

Vale та Hydnum Steel вивчать можливість будівництва заводу з виробництва залізорудних брикетів

Tata Steel завершує злиття п’яти дочірніх компаній та скасовує злиття з TRF Limited

Світ перевищив критичне потепління на 1,5​​°C у 2023 році – дослідження

Україна збільшить експорт зернових – прогноз

США запровадили нові санкції проти російських діамантів 

Промвиробництво в Німеччині скоротилось на 1,6%

Voestalpine очікує на збільшення відвантажень у першому кварталі

Компанія Кропачова купила ліцензію на вугільне родовище в Донецькій області 

8 Лютого 2024

Тайвань розширює заборону на постачання високотехнологічного обладнання до РФ та Білорусі

ДМЗ наростив випуск коксу на 64,4%

У січні постачання сирої нафти на світовий ринок скоротилися

НБУ вивчає питання про обмеження карткових переказів через термінали

Велика Британія продовжить безмитну торгівлю з Україною до 2029 року 

НБУ розробив концепцію створення механізму страхування воєнних ризиків

В Україні запустили ще дві нові свердловини, які дають по 550 тис куб на добу

ВСІ НОВИНИ ⇢