Метінвест Політехніка оголошує про початок вступної кампанії 2024

Економіка Новини
Метінвест Політехніка оголошує про початок вступної кампанії 2024

Перший український недержавний гірничо-металургійний університет Метінвест Політехніка оголошує про початок вступної кампанії 2024 року. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Навчання бакалаврів і магістрів за сучасними інженерно-технічними спеціальностями розпочнеться у вересні, а курси з підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ) –  вже в березні.

«Старт вступної кампанії в Метінвест Політехніці відкриває двері нового етапу для майбутніх лідерів, які будуть не лише рушійною силою відновлення України, а й ключовими архітекторами модернізації нашої промисловості», – зазначив ректор університету Метінвест Політехніка Олександр Поважний.

Підкреслено, що вступити у Метінвест Політехніку може кожен.

Окрім здобуття вищої освіти на умовах контракту, є можливість навчатися на замовлення Метінвесту, що дає змогу студенту здобути освіту за кошти замовника, не витрачаючи власних фінансів. Компанія покриває витрати на навчання для своїх співробітників і їхніх дітей, а також для студентів, готових працювати на виробництвах компанії протягом навчання і після нього.

Цього року університет набирає студентів на 16 бакалаврських і 18 магістерських програм, а також відкриває аспірантуру.

Зокрема, виш готуватиме бакалаврів за напрямами: металургія, розробка родовищ корисних копалин, матеріалознавство, комп’ютерні науки, автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології, охорона довкілля, інжиніринг механічного обладнання та систем, інжиніринг електропостачання та електромеханічних систем, бізнес-аналітика, вартісне управління бізнесом, зварювання та безпека праці.

Майбутні бакалаври мають скласти НМТ, який, за попередніми даними, має пройти з 14 травня по 19 липня. А вже з 1 липня можна створювати електронні кабінети для подання заяв.

Вступники до магістратури складатимуть єдиний вступний чи фаховий іспит, залежно від обраної програми навчання. Докладніша інформація про всі етапи та їхні терміни з’явиться наприкінці квітня.

Новини

23 Січня 2025

Південна Корея рекомендує ввести тимчасові антидемпінгові мита на нержавіючу сталь з КНР

Трамп оголосив про інвестиції $500 млрд в інфраструктуру ШІ в США

АрселорМіттал Кривий Ріг не зміг вийти на беззбитковість у 2024 – гендиректор

В Україні зріс попит на вживані авто з США майже на 50%

Суд США вирішить питання про продаж з молотка яхти російського олігарха за 300 млн доларів

Україна шукає до $20 млрд для збільшення виробництва зброї

Японський бізнес допомагатиме відновлювати Україну через нову платформу

РФ довелося перенаправити танкери в тихоокеанський порт заради Китаю

ДТЕК інвестує ще €450 млн в будівництво Тилігульської вітроелектростанції

21 Січня 2025

Уряд спростив процедуру будівництва об’єктів розподіленої генерації

Викиди в металургії Китаю у 2024 році зросли на 4,1%

В США створять нову службу з торговельних мит 

ЄК розробляє план повного припинення імпорту російського газу

Металурги України в 2024 році експортували 614 тис. т довгого прокату

Китай зменшив закупівлі російського вугілля у 2024 році на тлі санкцій

Укрзалізниця замовила у державної Укрнафти дизпалива на 1 млрд 

ВСІ НОВИНИ ⇢