Інтерпайп підвищив зарплати працівників на 20%

Металургія Новини
Інтерпайп підвищив зарплати працівників на 20%

Попри два роки війни українська промислова компанія Інтерпайп з 1 березня 2024-го оголошує про підвищення зарплати для всіх категорій працівників, повідомляє пресслужба компанії.

В середньому оклади зростуть на 20%. Підвищення стосуватиметься персоналу робітничих спеціальностей на заводах у Дніпрі, Нікополі та Новомосковську. Окрім того, буде підвищено оклади лінійних керівників на виробництві, а також інженерів, фахівців та керівників українського офісу компанії. Збільшення окладів буде диференційованим.

“Вже майже 2 роки в Україні триває війна. Попри численні виклики, пов’язані із обстрілами, проблеми з логістикою на україно-європейських кордонах та у Червоному морі, а також нестабільним водопостачанням у Нікополі, ІНТЕРПАЙП продовжує працювати, залишаючись одним із небагатьох стабільних великих бізнесів в прифронтовому регіоні. Сьогодні стабільно працююче виробництво – це сплата податків до бюджетів всіх рівнів, збереження тисяч робочих місць та підтримка наших захисників у Збройних силах України. Задля підтримки співробітників компанія ухвалила рішення підвищити оклади з 1 березня цього року”, – повідомив генеральний директор Інтерпайпу Андрій Коротков

Востаннє Інтерпайп підвищував заробітну плату минулого року. З 1 березня 2023 року зарплата виробничого персоналу зросла в середньому на 15%. Як йдеться у повідомленні, протягом двох років війни компанія сплачує заробітну плату вчасно, без затримок, і в повному обсязі.

Інтерпайп – українська промислова компанія, виробник сталевих труб та залізничної продукції. Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках Близького Сходу, Північної Америки та Європи.

В Інтерпайп працюють близько 10 тис. співробітників. У 2023 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 4,4 млрд грн.

Новини

23 Травня 2024

Російський Норнікель не буде виплачувати дивиденди через санкції

Світове виробництво DRI у квітні скоротилось на 2,6%

Держава планує підвищити окремі податки для наповнення бюджету

Спікер ВР поки що скептично ставиться щодо економічного бронювання від мобілізації

Виробництво сталі в Італії скоротилось на 10,6% 

Видобуток залізної руди в Китаї зріс на 14%

Anglo American відхилила третю пропозицію про поглинання від BHP

Вартість відбудови в Україні складає понад $480 млд

Рада директорів US Steel висловилась за продаж компанії японській Nippon Steel

Залізна руда подорожчала до максимуму за три місяці

Recycling Solutions у 2023 році майже наполовину збільшила постачання гранульованого шлаку до ЄС

Запоріжсталь завершив капремонт домни №2,

Зелена енергетика рятує українців від відключень електрики вдень

У минулому році VESCO сплатила до бюджету понад 155 млн грн

Інвестиції в енергетику прискорить страхування від воєнних ризиків та вирішення боргової кризи – експерт

Україна збільшить обсяги експорту через порти Балтії

ВСІ НОВИНИ ⇢