У минулому році Метінвест скоротив виробництво сталі на 31%

Металургія Новини
У минулому році Метінвест скоротив виробництво сталі на 31%

У 2023 році група Метінвест скоротила виробництво сталі на 31% у порівнянні з попереднім роком, до 2,025 млн тонн. Про це повідомляє пресслужба компанії.

В той же час виробництво чавуну скоротилось на 36%, до 1,765 млн тонн. Зупинка виробництва на маріупольських комбінатах з кінця лютого 2022 року була частково компенсована збільшеними обсягами виробництва на Каметсталі, в тому числі, за рахунок стабілізації ситуації з поставками електроенергії з кінця січня 2023 року, йдеться у повідомленні.

У 2023 році виробництво товарних напівфабрикатів знизилось на 19% проти 2022 року, до 832 тис. тонн. Виробництво готової продукції знизилося на 18% проти 2022 року і становило 2,291 млн тонн.

В той же час обсяг виробництва коксу знизився на 25% проти попереднього року,до 1,241 млн тонн внаслідок зупинки виробництва на Азовсталі та АКХЗ з кінця лютого 2022 року.

У минулому році виробництво загального залізорудного концентрату збільшилось на 4% проти попереднього року – до 11,092 млн тонн – за рахунок збільшення видобутку на фоні розблокування українських чорноморських портів в 3-му кварталі звітного року. Внаслідок цього, а також завдяки стабілізації електропостачання з кінця січня 2023 року, виробництво товарної залізорудної продукції зросло на 18%, до 9,354 млн тонн.

Як йдеться у повідомленні, майже вся товарна залізорудна продукція була вироблена з високим вмістом заліза. Через переорієнтацію портфеля замовлень на користь окатків, їх виробництво збільшилось на 66%, до 5,28 млн тонн. При цьому, виробництво товарного концентрату зменшилось на 14%, до 4,071 млн тонн.

У 2023 році виробництво вугільного концентрату групи зросло на 10% проти 2022 року, до 5,455 млн тонн. Це було досягнуто переважно внаслідок збільшення видобутку на Покровській вугільній групі на 26% – до 3,109 млн тонн – на фоні покращення якісних характеристик українського коксівного вугілля в середньому протягом 2023 року проти попереднього періоду.

Новини

28 Травня 2024

Укрнафта запустила чергову високодебітну свердловину на заході країни

Укрзалізниця отримала від Японії 25 тис тонн рейок

Енергетики отримали нову партію допомоги від Німеччини

В українські сховища закачали перший мільярд кубометрів газу 

З початку року Укргазвидобування збільшило видобуток газу на 10%

У Києві презентовано каталог українських виробників техніки для громад

Гроші від підвищення тарифу на е/е розділять Укргідроенерго і Енегроатом – депутат

Китай закликає припинити атаки на судна в Червоному морі

Уряд працює над створенням механізму електронного бронювання

ЄС офіційно схвалив закон про промисловість з нульовим рівнем викидів

Швеція надає 57 млн євро для підтримки української енергетики

Мінекономіки планує запровадити кешбек на українські товари до кінця літа

US Steel запустила виробництво на новому заводі окатишів

Уряд визначив перелік об’єктів яким не будуть вимикати світло

Покровський ГЗК не може повноцінно працювати через дефіцит електроенергії та її високу вартість

Виробництво сталі у Німеччині зросло на 5,1%

ВСІ НОВИНИ ⇢