У Західній Австралії скоротять податки для виробників нікелю

Металургія Новини
У Західній Австралії скоротять податки для виробників нікелю

Уряд штату Західна Австралія (WA) надасть знижки на роялті виробникам нікелю, які зазнають труднощів, щоб захистити працівників, оскільки галузь страждає від падіння цін, надлишкової пропозиції та зниження попиту, повідомляє Argus.

Світові ціни на нікель впали майже до половини рівня 2023 року через посилення надлишку пропозиції, спричиненого збільшенням обсягів з Індонезії, в поєднанні з уповільненням попиту. Це призвело до того, що дедалі більше австралійських рудників зупиняють роботу, а інші переробні потужності переводять у режим консервації та технічного обслуговування.

Оголошення уряду ЗА від 17 лютого було зроблено наступного дня після того, як федеральний уряд Австралії включив нікель до списку найважливіших корисних копалин, що дозволило нікелевим компаніям отримати доступ до багатомільярдного фінансування.

“Захист місцевих робочих місць є ключовим пріоритетом для мого уряду, і ми визнаємо, що збереження нашого сектору критично важливих корисних копалин з високою доданою вартістю є ключовою частиною нашого плану з диверсифікації ЗА і підготовки його до майбутнього успіху”, – заявив прем’єр-міністр ЗА Роджер Кук (Roger Cook).

Уряд планує запропонувати виробникам нікелю в рамках нової Програми фінансової підтримки нікелевої галузі знижку на роялті в розмірі 50 відсотків, яка розпочнеться в березні і діятиме впродовж 18 місяців.

Знижка буде надана, якщо середня ціна нікелю в концентраті за квартал опуститься нижче $20 000/т. Погашення буде розбито на рівні щоквартальні платежі протягом наступних 24 місяців. Компанії повинні будуть подати заявку на отримання фінансової допомоги та надати інформацію, що підтверджує їхню потребу в підтримці, а також вказати заходи, вжиті для адаптації до цінових та галузевих змін.

Базові ціни на нікель класу 1 на Лондонській біржі металів впали приблизно на 20 центів до $16 425/т 16 лютого з понад $20 000/т на початку серпня.

Новини

29 Травня 2024

Ставки фрахту в Чорному морі продовжили падіння

Виробництво цементу зросло на 46,3%

Німеччина хоче, щоб ЄС остаточно припинив імпорт енергоресурсів з росії

Німеччина прискорить водневі проєкти для скорочення викидів вуглецю

Укрнафта збільшила видобуток нафти на одній з свердловин у 25 разів 

ФДМУ планує запустити виробництво на Сумихімпромі

У I кварталі шведські металурги скоротили виплавку сталі

Румунія планує відновити виробництво на метзаводі Otelu Rosu

Samarco планує відновити виробництво окатишів на заводі який простоював з 2015 року

Україна втратила 85% потужностей теплової генерації

Енергоатом витратив на компенсацію тарифів на е/е для населення 48 млрд 

Osaka Titanium Technologies планує збільшити потужності з виробництва титанової губки

Cleveland-Cliffs веде переговори про купівлю американських активів НЛМК

Вірменія продовжила дію заборони на експорт металобрухту

ЄБРР інвестуватиме в Україну 1,5 млрд євро на рік до кінця війни

Дохід у металургійній галузі Китаю скоротився на 4,2%

ВСІ НОВИНИ ⇢