Металурги США просять оновити законодавство щодо торговельного захисту

Економіка Металургія Новини
Металурги США просять оновити законодавство щодо торговельного захисту

Американський інститут чавуну та сталі (AISI) знову закликає Конгрес вжити заходів для оновлення законодавства США про засоби торговельного захисту. На думку металургів, воно не встигає за зусиллями Китаю та інших країн з обходу імпортних митних зборів, повідомляє S&P Global.

Як зауважив гендиректор AISI Кевін Демпсі в інтерв’ю S&P Global, торговельних законопроєктів наразі дуже мало. Законодавці зацікавлені у розв’язанні торговельних питань Проте, на думку Демпсі, будь-які закони, що не включають заходи із поліпшення правозастосування, будуть неповними.

Нещодавно AISI надіслала листа лідерам комітетів з питань бюджету та фінансів Палати представників та Сенату з обґрунтуванням необхідності ухвалення закону про вирівнювання умов гри (Playing Field 2.0 Act), який був підтриманий сталеливарною промисловістю.

Цей документ, зокрема, може надати міністерству торгівлі США повноваження використовувати закон про компенсаційні мита для розв’язання проблеми транскордонного субсидування. Він також торкається питання відсутності встановлених законом термінів для проведення розслідувань щодо обходу захисних заходів.  Як вважають в AISI, це призводить до значних затримок у спробах промисловості отримати захист від демпінгового та субсидованого імпорту.

За словами Демпсі, прийняття цих заходів зараз є критично важливим у зв’язку з китайською ініціативою «Пояс і шлях», оскільки вона використовується для субсидування китайських виробників сталі у будівництві нових потужностей за межами Китаю і Південно-Східної Азії.

Сталеливарна промисловість США успішно виграла понад 150 антидемпінгових і компенсаційних торгових справ. Проте, за словами Демпсі, без оновлення законодавства про засоби захисту торгівлі лазівки для ухилення від сплати мита залишаться і надалі.

Просування вперед щодо Playing Field 2.0 Act є найкращим шляхом для запобігання новим спробам обходу захисних заходів. Однак, як зауважив гендиректор AISI, він не зможе повністю розв’язати проблеми, пов’язані з недобросовісною торгівлею сталлю, якщо законодавство не встигатимуть за змінами на ринку.

Новини

17 Квітня 2024

На будматеріали для відбудови потрібно $62,8 млрд – експерт

16 Квітня 2024

Обсяг металобрухту на майданчиках Міноборони до кінця року може сягнути 200 тисяч тонн

Металургійна промисловість Європи потребує 5 млн тонн водню на рік для декарбонізації

МВФ прогнозує зростання ВВП України цьогоріч до 3,2%

Поляки розблокували пункт пропуску Долгобичув-Угринів

Зеленський підписав закон про мобілізацію

Бронювання працює неефективно: кожен шостий працівник мобілізований – Петрук

Акціонери US Steel схвалили злиття з Nippon Steel

Компанія Дерипаски втратить 36% експорту внаслідок нових санкцій США та Великої Британії 

Українські металургійні компанії у березні скоротили експорт напівфабрикатів на 38,7%

Києву загрожують відключення світла за графіком – ДТЕК

Польська JSW скоротить видобуток вугілля на 850 тисяч тонн

АМКР збільшив виплавку сталі на 93% 

За три місяці китайські металурги відвантажили за кордон 25,8 млн тонн сталі

Майже 19 тисяч компаній переїхали по Україні від початку великої війни

Споживання сталі в Україні впало на чверть у 1 кварталі

ВСІ НОВИНИ ⇢