Nippon Steel має намір завершити придбання US Steel 

Економіка Металургія Новини
Nippon Steel має намір завершити придбання US Steel 

Японська металургійна компанія Nippon Steel має намір завершити придбання US Steel попри те, що президент США Джо Байден висловив побажання, аби зберегти останню в американській власності. Про це повідомляє Nikkei Asia.

Як йдеться у заяві, яку оприлюднила японська компанія, угода принесе очевидні переваги US. Steel, профспілкам, американській металургії в цілому та нацбезпеці США. Окрім того, у Nippon Steel зауважили, що поглинання зміцнить американські ланцюжки постачань, а також економічний захист від Китаю.

У Nippon Steel заявили, що жодна інша американська металургійна компанія самостійно не може впоратися з цим завданням, одночасно дотримуючись антимонопольних вимог, і що вони є правильним партнером, який забезпечить успіх US Steel для наступних поколінь як культової американської компанії.

«Ми просуваємося в процесі регуляторної перевірки, включаючи CFIUS, і маємо довіру до верховенства права, об’єктивності й належної правової процедури, яку очікуємо від уряду США. Ми сповнені рішучості довести справу до кінця і завершити транзакцію», – йдеться у заяві.

Японський виробник сталі повідомив, що взяв на себе зобов’язання перед профспілкою United Steelworkers (USW), яка виступає проти угоди, що до вересня 2026 року за певних умов не буде жодних звільнень або закриття заводів. Nippon Steel також пообіцяла, що після завершення угоди додатково інвестує $1,4 млрд, збільшивши чинний колективний договір більш ніж на 140%.

Заява японської компанії з’явилася після того, як президент США Джо Байден висловив бажання, аби US Steel залишалася в американській власності.

«US Steel була культовою американською сталеливарною компанією протягом більш ніж століття, і для неї життєво важливо залишатися американською сталеливарною компанією, яка знаходиться у власності та управлінні американців», – цитує заяву Байдена Reuters.

Втім, незрозуміло, чи блокуватиме президент США поглинання. Комітет з іноземних інвестицій у США (CFIUS) має право рекомендувати заблокувати угоду з міркувань нацбезпеки. У грудні минулого року Білий дім заявив, що запропонована угода заслуговує на серйозну перевірку.

Новини

16 Квітня 2024

Обсяг металобрухту на майданчиках Міноборони до кінця року може сягнути 200 тисяч тонн

Металургійна промисловість Європи потребує 5 млн тонн водню на рік для декарбонізації

МВФ прогнозує зростання ВВП України цьогоріч до 3,2%

Поляки розблокували пункт пропуску Долгобичув-Угринів

Зеленський підписав закон про мобілізацію

Бронювання працює неефективно: кожен шостий працівник мобілізований – Петрук

Акціонери US Steel схвалили злиття з Nippon Steel

Компанія Дерипаски втратить 36% експорту внаслідок нових санкцій США та Великої Британії 

Українські металургійні компанії у березні скоротили експорт напівфабрикатів на 38,7%

Києву загрожують відключення світла за графіком – ДТЕК

Польська JSW скоротить видобуток вугілля на 850 тисяч тонн

АМКР збільшив виплавку сталі на 93% 

За три місяці китайські металурги відвантажили за кордон 25,8 млн тонн сталі

Майже 19 тисяч компаній переїхали по Україні від початку великої війни

Споживання сталі в Україні впало на чверть у 1 кварталі

Нафтогаз готовий викупити весь газ, запропонований українськими видобувниками

ВСІ НОВИНИ ⇢