Китайські металурги закликають скоротити виробництво заради утримання цін

Металургія Новини
Китайські металурги закликають скоротити виробництво заради утримання цін

Місцеві сталеливарні асоціації в різних провінціях Китаю закликають до скорочення виробництва сталі, намагаючись зупинити значне зниження цін, що спостерігалося останніми тижнями через повільніший, ніж очікувалося, попит, низьку або від’ємну рентабельність і високі запаси на заводах. Про це передає портал Steel Orbis з посиланням на офіційні заяви та повідомлення місцевих ЗМІ.

7 березня Юньнаньська металургійна асоціація опублікувала план обмеження виробництва сталі на 500 тис тонн на місяць (що відповідає більш ніж 40% середньомісячного виробництва). Слідом за цим 14 березня металургійні об’єднання провінцій Гуандун і Шаньдун також опублікували плани припинення виробництва.

У провінції Гуандун скорочення завантаження виробничих потужностей на 40% здійснюється на підприємствах Baowu Zhongnan, Zhuhai Yue Steel і Jingye, при цьому одна доменна піч на кожному заводі буде переведена на технічне обслуговування. На Yangchun New Steel цільовий показник скорочення виробництва становить 50 відсотків, на Guangdong Guixin – на 45%, а на Jin Shenglan скорочення часу виробництва призведе до зниження випуску продукції на 20%.

Через різке падіння прибутків понад 200 китайських виробників сталі вони скорочують коефіцієнт використання потужностей, який у середині березня в трьох вищезгаданих провінціях становив 75,6%, тоді як у хороших ринкових умовах заводи можуть працювати із завантаженням понад 90% потужності.

Очікується, що скорочення виробництва сталі зупинить триваючий спадний тренд на ринках сталі, що спостерігається після місячного Нового року. Високі запаси стали основним сигналом про те, що попит на сталь не зміг покращитися, як очікувалося, а за високої пропозиції ситуація на ринку із середини лютого лише погіршується. За даними CISA, 10 березня загальні внутрішні запаси п’яти основних видів сталевого прокату в 21 великому місті Китаю становили 14,22 млн тонн, що на 550 тис тонн, або на 4% більше, ніж на 29 лютого. Але якщо порівнювати з початком лютого, запаси обсяг цих основних продуктів зріс на 33% або 4,66 млн тонн.

Новини

15 Квітня 2024

ЄС має надати Україні обладнання для децентралізації генерації електроенергії

Україна збільшила експорт ЗРС у 2,5 раза

Voestalpine зробив першу у світі катанку із зеленої сталі

Герус обіцяє, що тариф на е/е піднімуть не до ринкового рівня

З початку війни в Україні релокувалися майже 19 тис компаній

Усі шість блоків ЗАЕС переведені в холодний зупин

Українські підприємства наростили експорт брухту чорних металів на 52,2%

Українські підприємці отримали понад 27 млрд грн доступних кредитів

Україна у березні експортувала 92 тис тонн чавуну

Імпорт залізної руди в Китай зріс на 5,5%

Thyssenkrupp Steel планує скоротити виробництво на заводі в Дуйсбурзі

Укргідроенерго отримало кошти на захист ГЕС

Україна скоротила експорт феросплавів

Україна наростила імпорт міді на 47%

Металурги у березні скоротили експорт чавуну на 27,6%

В Україні створять перше виробництво водню та аміаку з ВДЕ

ВСІ НОВИНИ ⇢