Світова металургія збільшить споживання заліза прямого відновлення

Металургія Новини
Світова металургія збільшить споживання заліза прямого відновлення

Зростання споживання заліза прямого відновлення (DRI) є ймовірним, оскільки світові виробники сталі прагнуть декарбонізувати виробництво і забезпечити себе сировиною в майбутньому, пише Kallanish у статті консультанта Роберта Мазурака.

Мазурак, радник Міжнародної асоціації виробників чорних металів, каже, що використання DRI і гарячебрикетованого заліза (ГБЖ) у виробництві сталі набуває дедалі більшого поширення. Світове виробництво DRI зростає з 2016 року майже на 8 мільйонів тонн на рік.

“Прискорені темпи зростання виробництва DRI цілком можуть продовжитися, так що, ймовірно, до кінця 2030 року ми побачимо ще 60 млн тонн додаткового виробництва DRI, щоб досягти щорічного рівня 185-190 млн тонн”, – зазначає Мазурак у своїй статті, опублікованій на веб-сайті Midrex.

Президент Mazurak Resource Consulting висловлює обережний оптимізм щодо того, що темпи зростання виробництва металів на основі руди (OBM) будуть стійкими завдяки прискореному виробництву і використанню всіх форм DRI. Це пов’язано з появою нових центрів брикетування залізної руди, в тому числі оголошеного компанією Vale, які, ймовірно, зростуть, щоб обслуговувати численних споживачів у цільових регіонах, забезпечуючи сировиною як існуючі, так і нові заводи з виробництва DRI.

Пряма переплавка брухту в електродуговій печі у поєднанні з “зеленими” джерелами енергії, такими як водень, призводить до значно менших викидів і вуглецевого сліду порівняно з традиційним виробництвом сталі. Плавлення брухту та DRI в електродуговій печі є наступною найкращою альтернативою.

З цією метою відновлення залізної руди на основі газу, збагаченого воднем, в установках з виробництва DRI, а також виплавка DRI і брухту в дуговій печі є основними способами виробництва сталі з низьким рівнем викидів вуглецю в даний час.

“Я був переконаний, що проривні технології відновлення залізної руди в плавильній печі на сьогоднішній день набули б більшої популярності як конкуренція способу виплавки сталі DRI-дугової печі. Тепер здається очевидним, що “випробувані”, перевірені технології DRI будуть поширюватися протягом наступних кількох десятиліть”, – зазначає Мазурак, додаючи: “Удосконалення технологій прямої плавки може повільно розвиватися і в кінцевому підсумку вплинути на темпи зростання потужностей заводів DRI”.

Новини

22 Квітня 2024

Норнікель через санкції закриє завод в РФ і побудує новий в Китаї

Метінвест у I кварталі збільшив сплату податків на 70%

Південна Корея виділить Україні гуманітарну допомогу в розмірі $200 млн

Енергетики фіксують дефіцит в системі і закликають громадян до економії

Україна втратила величезний обсяг генерації, зима буде викликом

Нафтогаз готовий підтримувати розвиток біометанової галузі в Україні

Експорт коксу з Китаю у першому кварталі збільшився на 22,6%

Індійські металурги можуть збільшити споживання газу заради скорочення викидів

Борги в енергетиці не мотивують інвесторів будувати нову генерацію

Тариф на електрику підвищать до рівня собівартості її виробництва

Без оптимізованої моделі бронювання доведеться залучати іноземних спеціалістів для відбудови України – К.Оринчак

Екологічна шкода від обстрілів Кураховської ТЕС складає майже мільярд гривень

Завдяки морському коридору Україна збільшила експорт металів

Італія обговорить з ЄС зміни до CBAM

АрселорМіттал Кривий Ріг планує запустити в роботу коксові батареї 

У I кварталі бюджет отримав 650 млн грн від приватизації – ФДМУ

ВСІ НОВИНИ ⇢