Індія недопостачає металопрокат до ЄС через кризу у Червоному морі

Металургія Новини Транспорт
Індія недопостачає металопрокат до ЄС через кризу у Червоному морі

Збільшення часу доставки, спричинене напруженістю в Червоному морі, може призвести до того, що захисна квота Індії на гарячекатаний рулон в ЄС не буде використана 1 квітня, повідомляє Argus.

Згідно з митними даними, Індія відвантажила до ЄС трохи більше 520 тис тонн гарячекатаного рулону в грудні і січні, і, схоже, весь цей обсяг був розмитнений в рамках квоти на перший квартал. Враховуючи невикористаний тоннаж, перенесений з попереднього кварталу, ця квота становила 574 550 тонн, з яких лише 46 934 тонн наразі не використано.

Це свідчить про те, що матеріал, відвантажений з Індії в лютому, в основному становитиме квоту на квітень-червень у розмірі 294 662 т. Дані відстеження суден показують, що в лютому Індія відвантажила до ЄС 404 582 т плоского прокату, хоча дані не містять деталізації за видами продукції. Теоретично, індійський матеріал може використати третину квоти інших країн у квітні-червні також відповідно до захисних заходів. Ця квота знову швидко заповниться, як це було в останні квартали.

Довший час доставки означає, що більша частина індійського матеріалу, відвантаженого в другій половині лютого – 215 170 т плоского прокату – прибуде після 1 квітня і буде розмитнена або затримана до наступного кварталу: після першого дня будь-який матеріал, розмитнений понад квоту, сплачує пряме мито в розмірі 25 відсотків, тому цілком ймовірно, що частина буде затримана з квітня по червень і розмитнена в рамках липневої квоти.

За даними Kpler, суднам, які огинають мис Доброї Надії, а не проходять Червоним морем, у квітні знадобиться в середньому 45,5 днів, щоб прибути до портів ЄС з Індії. Судна, що прибували Червоним морем у січні, займали приблизно половину цього часу, або навіть менше.

Це означає, що близько 189 000 т лютневих поставок можуть бути розмитнені в рамках квот на квітень-червень 1 квітня, плюс тоннаж, що залишився з поточного періоду, що загалом становить 46 934 т для HRC. Якщо припустити, що весь матеріал, відвантажений у першій половині лютого, – це HRC, то квота не буде переповнена в перший день, навіть якщо врахувати матеріал, що залишився з цього кварталу. Але очікується, що вона буде заповнена пізніше цього місяця.

Новини

13 Квітня 2024

Україна в березні експортувала 3,34 млн тонн залізної руди

На ХАЕС почали підготовку до будівництва двох американських енергоблоків Westinghouse АР1000

12 Квітня 2024

Nippon Steel чекає дозвіл ЄС на придбання US Steel

Ціни на нафту відновили зростання

Нідерланди надали Україні 1 млрд євро військової допомоги та 400 млн на відновлення

У квітні обсяг передачі руди до Словаччини скоротився

Споживачі за все заплатять: Міненергетики готує підвищення тарифу на електрику

Укрзалізниця продовжила обмеження перевезень до порту Чорноморськ

Туреччина у січні-лютому скоротила імпорт заготівки

Державний трейдер збільшує імпорт електроенергії із ЄС

Угода УЗ про купівлю локомотивів без локалізації має бути скасована – Кисилевський

Salzgitter залучив 500 млн євро фінансування для проєкту декарбонізації

Україна у січні-лютому увійшла до значних постачальників залізної руди в Туреччину

Попит на сталь в Німеччині відновиться не раніше 2025 року

Українці отримають компенсацію за встановлення сонячних панелей

Енергетики закликають українців економити світло у вечерні години

ВСІ НОВИНИ ⇢