Попит на сталь в Німеччині відновиться не раніше 2025 року

Економіка Металургія Новини
Попит на сталь в Німеччині відновиться не раніше 2025 року

Попит на сталь в Німеччині відновиться не раніше 2025 року, але показники навряд чи суттєво перевищать рівень коронакризи 2020 року. Про це йдеться у коментарі Німецької сталеливарної асоціації WV Stahl на глобальний прогноз попиту на сталь WorldSteel Association.

За даними WorldSteel, глобальний попит на сталь відновлюватиметься у 2024-2025 рр. в межах 1-2% після тривалої негативної фази на фоні кризи COVID у 2020 році. Цьому сприятиме скорочення пропозиції металопрокату в останні два роки. Водночас цей прогноз ґрунтується на стабільному розвитку Китаю, відновленню металургії в країнах, що розвиваються, розвинених країнах та США.

Найбільші виклики у глобальній металургії стосуються Євросоюзу та особливо Німеччини. Попит на сталь в ЄС протягом 2024-2025 рр. відновлюватиметься, але повільними темпами. Для ФРН прогноз зростання попиту на 2024 рік є незначним – на технічному рівні – зі зростанням темпів у 2025 році. Водночас цей показник навряд чи суттєво перевищить рівень коронакризи 2020 року.

«Попри відновлення світової економіки, Німеччина не досягає жодного прогресу. Це погана новина, яка виходить далеко за межі металургійного сектору, оскільки попит на сталь є індикатором загального стану країни як промислового регіону. Якщо країна хоче досягти кліматичних цілей і водночас зберегти економічну силу та стійкість, нам потрібна сильна промисловість. І вже зараз необхідно вжити необхідних заходів, щоб повернути Німеччину на передові позиції в якості промислового центру. Це, в першу чергу, містить в собі пошук відповіді, як в Німеччині, так і в ЄС, щодо політики стратегічного розвитку, яка в цей час робить інші регіони світу сильними й рухає їх вперед», – коментує Керстін Марія Ріппель, виконавчий директор WV Stahl.

Нагадаємо, WorldSteel очікує зростання попиту на сталь у 2024 році на 1,7% у порівнянні з 2023 роком – до 1,79 млрд т. У 2025 році попит на сталь зросте на 1,2% порівняно з 2024 роком – до 1,81 млрд т.

Новини

24 Травня 2024

Уряд зареєстрував новий індустріальний парк

Вже по 40 – курс гривні до долара оновив історичний мінімум

Україна відвантажила на ринок ЄС 291,6 тис. тонн сталевих напівфабрикатів

Виробництво сталі в Бразилії знизилося

Через пару років нова розподілена генерація повинна замістити існуючу теплову

Бразильські металурги запланували інвестиції в обсязі 19 млрд дол

Перу планує цього року збільшити виробництво міді до 3 млн тонн

Підвищення акцизу на пальне погіршить стан економіки та населення  – Кінах

До кінця травня уряд ухвалить рішення про підвищення тарифів на е/е для населення

Thyssenkrupp продає 20% сталеливарного бізнесу холдингу EPCG

Польський виробник коксівного вугілля проінвестував в оновлення потужностей 1,3 млрд

Киян взимку чекають тижневі блекаути

Італія планує експортувати зелену енергію з Африки підводними трубопроводами

Укрзалізниця планує придбати 80 електровозів

Цього року Україна розраховує отримати від МВФ ще три транші на 4,5 млрд дол.

Через хмарність СЕС не працюватимуть на повну – енергетики попереджають про відключення

ВСІ НОВИНИ ⇢