Liberty Steel планує продати або рекапіталізувати прокатні лінії в ЄС

Металообробка Металургія Новини
Liberty Steel планує продати або рекапіталізувати прокатні лінії в ЄС

Liberty Steel розглядає можливість рекапіталізації або продажу своїх основних європейських прокатних ліній, повідомляє Argus.

За словами компанії, це лінії в Льєжі (Бельгія), Дюделанжі (Люксембург) і Пьомбіно (Італія) загальною потужністю понад 2,5 млн тонн. Лінії в Льєжі та Дюделанжі оцинковують гарячекатаний рулон (HRC) і виробляють жерсть і чорну жерсть, а Magona виробляє продукцію з попереднім покриттям і гарячеоцинкований рулон (HDG).

“Основна мета – розглянути варіанти стратегічного партнерства шляхом укладання довгострокових контрактів на постачання сировини, але ми також розглянемо варіанти спільного інвестування та продажу акцій”, – заявляє компанія.

Цього тижня джерела повідомили, що переговори щодо принаймні одного з активів тривають вже кілька місяців, але, можливо, зайшли в глухий кут на етапі підписання контракту. Компанія відмовилася коментувати “спекуляції”.

Як і інші активи Liberty в ЄС та Великій Британії, лінії не працювали на повну потужність, якщо взагалі працювали, протягом кількох років. Галацький завод у Румунії працює, але далеко не на повну потужність, а в Остраві прокатують обмежену кількість імпортного сляба за рахунок фінансування третіх сторін.

Ще в червні 2021 року уряд бельгійської Валлонії надав Liberty Steel позику, сума якої не розголошується, для продовження роботи Liege-Dudelange за умови організації процедури продажу. Валлонська інвестиційна компанія Sogepa надала кредит на “суворих умовах”, включаючи організацію продажу, але продаж не відбувся.

Складне ринкове середовище в Європі ускладнює труднощі, з якими стикається Liberty. Минулого тижня вона законсервувала свій завод у Сканторпі, Великобританія. Насправді ж завод нічого не виробляє вже багато років.

На підприємстві Liberty Speciality Steel у південному Йоркширі, Великобританія, цього року було вироблено близько 7 тис т сталі з проектної потужності в 1,2 млн т на рік.

Новини

29 Травня 2024

Ставки фрахту в Чорному морі продовжили падіння

Виробництво цементу зросло на 46,3%

Німеччина хоче, щоб ЄС остаточно припинив імпорт енергоресурсів з росії

Німеччина прискорить водневі проєкти для скорочення викидів вуглецю

Укрнафта збільшила видобуток нафти на одній з свердловин у 25 разів 

ФДМУ планує запустити виробництво на Сумихімпромі

У I кварталі шведські металурги скоротили виплавку сталі

Румунія планує відновити виробництво на метзаводі Otelu Rosu

Samarco планує відновити виробництво окатишів на заводі який простоював з 2015 року

Україна втратила 85% потужностей теплової генерації

Енергоатом витратив на компенсацію тарифів на е/е для населення 48 млрд 

Osaka Titanium Technologies планує збільшити потужності з виробництва титанової губки

Cleveland-Cliffs веде переговори про купівлю американських активів НЛМК

Вірменія продовжила дію заборони на експорт металобрухту

ЄБРР інвестуватиме в Україну 1,5 млрд євро на рік до кінця війни

Дохід у металургійній галузі Китаю скоротився на 4,2%

ВСІ НОВИНИ ⇢