УЗ скасувала аукціони з продажу металобрухту

Економіка Металургія Новини Транспорт
УЗ скасувала аукціони з продажу металобрухту

АТ «Укрзалізниця» скасувала аукціони з продажу металобрухту на майданчику «Prozorro.Продажі», що були проведені на початку лютого 2022 року, але були заморожені із початком вторгнення російських військ. Про це йдеться у рішенні Департаменту майнової політики «Укрзалізниця», пише UAprom.

«У зв’язку з настанням обставин непереборної сили, що призвели до порушення строків проведення аукціонів, втрати майна що є предметом аукціонів, враховуючи звернення переможців щодо їх відміни й роз’яснення адміністратора «Prozorro.Продажі», на підставі рішення прийнятого Комісією АТ «Укрзалізниця» з питань заготівлі та використання брухту чорних та кольорових металів від 16 квітня 2024 скасовувати електронні аукціони, які оголошені в «Prozorro.Продажі» відповідно до рішення правління АТ «Укрзалізниця», – йдеться у документі.

Зокрема, скасовуються 50 лотів з продажу металобрухту загальним обсягом 33,8 тис. т на загальну суму майже 292,5 млн грн.

Нагадаємо, що раніше член правління «Укрзалізниці» Євген Шрамко, повідомив, що компанія до кінця квітня 2024 року прийме рішення щодо розблокування або скасування аукціонів з продажу металобрухту, що були проведені у системі «Prozorro.Продажі» ще до початку широкомасштабного вторгнення РФ у лютому 2022 року.

«Укрзалізниця» припинила продажі металобрухту восени 2023 року через нібито бюрократичні перепони у регуляторній базі. Українські металурги – основні споживачі брухту на внутрішньому ринку – неодноразово закликали УЗ відновити такі аукціони через гостру потребу у сировині для збільшення обсягів виробництва. Наприкінці лютого 2024 року голова правління УЗ Євген Лященко запевнив, що компанія готова відновити реалізацію брухту на «Prozorro.Продажі» в обсязі 20 тис. т щомісяця, але цього не відбулося й досі.

Новини

17 Червня 2024

Подорожчання бензину може вдарити по українцях

Брак робочої сили може стати ключовим фактором для української економіки в наступні місяці 

Товарообіг ГМК Мексики зріс на 20,9%

УЗ отримала техніку та обладнання на $7 млн

В Китаї запущено нову лінію з виробництва електротехнічної сталі

ЄБРР може збільшити фінансування для відновлення енергосистеми України 

Мінекономіки рекомендує бізнесу інвестувати в проєкти розподіленої генерації

На Саміті миру підтримали позицію України щодо захисту портів

Комітет ВР схвалив добудову двох енергоблоків ХАЕС

Україна наростила імпорт коксу втричі

Україна наростила експорт сталевих напівфабрикатів на 71,5%

Гроші з підвищення тарифу на світло спрямують на відновлення державних об’єктів – Держенергонагляд

Гірничорудні підприємства України наростили експорт ЗРС

Феросплавні заводи втрачають ринок України через простої

Україна скоротила експорт титановмісних руд на 43%

Норвегія виділить $103 млн на відновлення енергетики України

ВСІ НОВИНИ ⇢