У березні цього року промвиробництво ЄС зросло на 0,6%

Економіка Новини
У березні цього року промвиробництво ЄС зросло на 0,6%

У березні цього року промислове виробництво з урахуванням сезонних коливань зросло на 0,6% у зоні євро та на 0,2% у ЄС-27 порівняно з лютим.

Промислове виробництво у лютому цього року зросло на 1,0% у зоні євро та на 0,9% у ЄС-27. У березні цього року, порівняно з березнем 2023 року, промислове виробництво в обох сферах знизилося на 1,0%. Як повідомляє портал Steel Orbis, такі дані наводить Євростат, Статистичне управління Європейського Союзу.

Порівняно з лютим, у березні виробництво товарів тривалого користування знизилося на 1,1% у єврозоні та на 1,0% у ЄС-27, тоді як виробництво капітальних товарів зросло на 1,0% у єврозоні та на 0,7% у єврозоні країнах ЄС-27 у місячному порівнянні. Цього місяця випуск споживчих товарів нетривалого користування в обох сферах знизився на 2,7 відсотка порівняно з попереднім місяцем. У березні виробництво проміжних товарів знизилося на 0,5 відсотка в зоні євро та ЄС-27, а виробництво енергії знизилося на 0,9 відсотка у зоні євро та на 0,2 відсотка в ЄС-27 порівняно з попереднім місяцем.

Серед держав-членів у березні найвище зростання у місячному порівнянні було зареєстровано в Ірландії (12,8%), Бельгії (6,8%) та Люксембурзі (4,5%), а найбільше зниження було зафіксовано у Словенії (5, 9%). Польща (5,1%) та Данія (4,3%).

Порівняно з тим же місяцем 2023 року у березні цього року виробництво засобів виробництва зросло на 1,8% у зоні євро та на 1,5% у ЄС-27. У тому ж місяці виробництво споживчих товарів тривалого користування скоротилося на 8,3% у зоні євро та на 7,5% у ЄС-27, тоді як виробництво проміжних товарів упало на 2,3% у зоні євро та на 2,2% у зоні євро ЄС-27, скрізь у річному порівнянні. У цьому місяці виробництво споживчих товарів нетривалого користування знизилося на 7,0% у зоні євро та на 5,1% у ЄС-27, а виробництво енергії знизилося на 3,5% у зоні євро та на 2,6% у ЄС-27 , також скрізь у річному порівнянні.

У березні найвище зростання у річному порівнянні було зареєстровано в Ірландії (37,0%), Кіпрі (8,5%) та Румунії (3,5%), а у Фінляндії (7,7%), Болгарії (7,6) %) та Австрії (7,0%) зафіксовано найбільш різке зниження.

Новини

17 Червня 2024

Подорожчання бензину може вдарити по українцях

Брак робочої сили може стати ключовим фактором для української економіки в наступні місяці 

Товарообіг ГМК Мексики зріс на 20,9%

УЗ отримала техніку та обладнання на $7 млн

В Китаї запущено нову лінію з виробництва електротехнічної сталі

ЄБРР може збільшити фінансування для відновлення енергосистеми України 

Мінекономіки рекомендує бізнесу інвестувати в проєкти розподіленої генерації

На Саміті миру підтримали позицію України щодо захисту портів

Комітет ВР схвалив добудову двох енергоблоків ХАЕС

Україна наростила імпорт коксу втричі

Україна наростила експорт сталевих напівфабрикатів на 71,5%

Гроші з підвищення тарифу на світло спрямують на відновлення державних об’єктів – Держенергонагляд

Гірничорудні підприємства України наростили експорт ЗРС

Феросплавні заводи втрачають ринок України через простої

Україна скоротила експорт титановмісних руд на 43%

Норвегія виділить $103 млн на відновлення енергетики України

ВСІ НОВИНИ ⇢