Recycling Solutions у 2023 році майже наполовину збільшила постачання гранульованого шлаку до ЄС

Економіка Новини
Recycling Solutions у 2023 році майже наполовину збільшила постачання гранульованого шлаку до ЄС

Компанія Recycling Solutions у минулому році збільшила постачання гранульованого шлаку до країн ЄС у порівнянні з 2022 роком на +47,5%, до 324,5 тисяч тонн. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Загалом 44% будівельних домішок, які реалізує Recycling Solutions, були експортовані. У 2023 році найбільші обсяги придбали клієнти з Польщі та Словаччини. Окрім шлаку, восени 2023 року компанія вперше серед українських виробників відвантажила на експорт 1 380 тонн сухої золи.

Також минулого року Recycling Solutions відвантажила 407,2 тис. т гранульованого шлаку українським клієнтам, що на 69% більше, ніж у попередньому році.

“Нам вдалося залучити нових клієнтів та розширити ринок збуту попри те, що європейський будівельний сектор переживає кризовий період, — розповів Вадим Хорошко, директор департаменту будівельних домішок Recycling Solutions. — У Європі бракує власної аналогічної сировини, і Україна може задовольнити попит європейських виробників. Для нас це можливість підтримати національну економіку та забезпечити надходження валюти в країну”.

 В Україні попит на будівельні домішки забезпечують проєкти з відбудови та поява невеликих тендерів на відновлення дорожнього покриття. У 2023 році Recycling Solutions реалізувала 363,3 тис. т відвального шлаку, який використовується для будівництва та швидких ремонтів доріг. Також компанія відвантажила 282 тис. т інших золошлакових матеріалів, що на 30% перевищує показники 2022 року.

Пресслужба також нагадує, що у 2023 році Recycling Solutions успішно запустила фабрику з виробництва алюмосилікатної мікросфери в місті Бурштині Івано-Франківської області. Фабрика працює на обладнанні, евакуйованому у 2022 році з міста Дружківки (Донецька обл.), яке знаходилося у безпосередній близькості до лінії фронту. Інвестиції у проєкт склали 313 тисяч доларів США. Запуск виробництва дозволив відвантажити 521 т мікросфери за 2023 рік.

Нагадаємо, у 2023 році Україна збільшила експорт гранульованого шлаку до ЄС на 53% — до 367 тисяч тонн — та стала четвертим за обсягом постачальником цього будівельного матеріалу. Основними споживачами цього продукту є цементні заводи.

Новини

17 Червня 2024

Подорожчання бензину може вдарити по українцях

Брак робочої сили може стати ключовим фактором для української економіки в наступні місяці 

Товарообіг ГМК Мексики зріс на 20,9%

УЗ отримала техніку та обладнання на $7 млн

В Китаї запущено нову лінію з виробництва електротехнічної сталі

ЄБРР може збільшити фінансування для відновлення енергосистеми України 

Мінекономіки рекомендує бізнесу інвестувати в проєкти розподіленої генерації

На Саміті миру підтримали позицію України щодо захисту портів

Комітет ВР схвалив добудову двох енергоблоків ХАЕС

Україна наростила імпорт коксу втричі

Україна наростила експорт сталевих напівфабрикатів на 71,5%

Гроші з підвищення тарифу на світло спрямують на відновлення державних об’єктів – Держенергонагляд

Гірничорудні підприємства України наростили експорт ЗРС

Феросплавні заводи втрачають ринок України через простої

Україна скоротила експорт титановмісних руд на 43%

Норвегія виділить $103 млн на відновлення енергетики України

ВСІ НОВИНИ ⇢