Anglo American відхилила третю пропозицію про поглинання від BHP

Металургія Новини
Anglo American відхилила третю пропозицію про поглинання від BHP

Британсько-південноафриканська гірничодобувна компанія Anglo American відхилила третю пропозицію про поглинання вартістю 38,6 млрд фунтів стерлінгів (49,1 млрд доларів США) від австралійської гірничодобувної компанії BHP, хоча вона дала їй час до 29 травня, щоб зробити остаточну пропозицію, пише Argus.

Остання пропозиція BHP становить близько 31,11 фунтів стерлінгів за одну звичайну акцію Anglo American, в тому числі 5,40 фунтів стерлінгів за акції Anglo Platinum та 4,23 фунтів стерлінгів за акції Kumba, повідомила BHP 22 травня. Пропозиція про поглинання також супроводжувалася вимогою до Anglo American завершити два окремих поділу всіх своїх пакетів акцій в Anglo American Platinum і Kumba Iron Ore, своїх активах в Південній Африці, на користь акціонерів Anglo American.

Anglo American “продовжує вважати, що існує серйозне занепокоєння щодо структури, враховуючи, що вона, ймовірно, призведе до суттєвого ризику завершення і впливу на вартість, який непропорційно ляже на акціонерів Anglo American”, – заявила її рада директорів. Складний процес, запропонований BHP, ймовірно, займе щонайменше 18 місяців і пов’язаний зі значними ризиками виконання та завершення, додали вони.

Anglo American заявила, що залишається впевненою у своїх самостійних перспективах і вважає, що “намітила чіткий шлях до прискорення реалізації своєї стратегії, детально викладеної 14 травня 2024 року”. Ймовірно, йдеться про плани виходу з вугільного, платинового, нікелевого та алмазного бізнесу, що відбулися невдовзі після відхилення другої пропозиції BHP у розмірі 34 млрд фунтів стерлінгів 14 травня, оскільки вона “продовжує суттєво недооцінювати Anglo American та її майбутні перспективи”.

Нагадаємо, у квітні Anglo American також відхилила першу пропозицію BHP щодо купівлі всіх акцій на суму 31 млрд фунтів стерлінгів у квітні з тієї ж причини.

Новини

17 Червня 2024

Подорожчання бензину може вдарити по українцях

Брак робочої сили може стати ключовим фактором для української економіки в наступні місяці 

Товарообіг ГМК Мексики зріс на 20,9%

УЗ отримала техніку та обладнання на $7 млн

В Китаї запущено нову лінію з виробництва електротехнічної сталі

ЄБРР може збільшити фінансування для відновлення енергосистеми України 

Мінекономіки рекомендує бізнесу інвестувати в проєкти розподіленої генерації

На Саміті миру підтримали позицію України щодо захисту портів

Комітет ВР схвалив добудову двох енергоблоків ХАЕС

Україна наростила імпорт коксу втричі

Україна наростила експорт сталевих напівфабрикатів на 71,5%

Гроші з підвищення тарифу на світло спрямують на відновлення державних об’єктів – Держенергонагляд

Гірничорудні підприємства України наростили експорт ЗРС

Феросплавні заводи втрачають ринок України через простої

Україна скоротила експорт титановмісних руд на 43%

Норвегія виділить $103 млн на відновлення енергетики України

ВСІ НОВИНИ ⇢