Osaka Titanium Technologies планує збільшити потужності з виробництва титанової губки

Металургія Новини Технології
Osaka Titanium Technologies планує збільшити потужності з виробництва титанової губки

Японський виробник титанової губки Osaka Titanium Technologies планує збільшити свої потужності з виробництва титанової губки завдяки зростанню попиту на цей продукт з боку авіаційної промисловості, що призвело до збільшення продажів і прибутків компанії, повідомляє Argus.

Компанія планує інвестувати 30 млрд єн (191 млн дол) у створення нового заводу в західному японському місті Амагасакі, щоб задовольнити зростаючий попит на титанову губку. Це дозволить збільшити потужності з виробництва титанової губки в Амагасакі до 50 тис т/рік з 40 тис т/рік на даний момент.

Більша частина попиту на основний продукт компанії – титанову губку – надходить від авіаційної промисловості, яка споживає значну кількість титанової губки для виробництва таких речей, як компоненти двигунів.

Цей попит сприяв тому, що чисті продажі та чистий прибуток компанії склали близько 55,3 млрд єн та 8,3 млрд єн відповідно у фінансовому році з квітня 2023 року по березень 2024 року, що на 28% та 73% більше, ніж у попередньому році, повідомила компанія 24 травня. Експортні та внутрішні продажі зросли приблизно на 40 і 20 відсотків відповідно, але Osaka Titanium не розкрила більш детальну інформацію, наприклад, обсяги продажів.

У 2023-24 роках Osaka Titanium експлуатувала свій завод в Амагасакі майже на повну потужність для виробництва титанової губки, щоб задовольнити “розширений попит” з боку авіаційної промисловості.

Стійкий попит, особливо на використання в малих літаках, покращив фінансовий прогноз Osaka Titanium на 2024-25 роки: компанія прогнозує, що чисті продажі та прибуток складуть 57 млрд єн та 11 млрд єн відповідно.

Світовий ринок літаків малої авіації розширюється після відновлення після млявого попиту, спричиненого пандемією Covid-19. Ринок середніх і великих літаків також повномасштабно відновиться в середньостроковій перспективі, повідомляє компанія.

І це незважаючи на зростаюче занепокоєння серед постачальників матеріалів щодо попиту в найближчій перспективі після того, як американський виробник літаків Boeing був змушений призупинити плани з виробництва 50 флагманських літаків 737 MAX на місяць у період з 2025 по 2026 рік. Причиною цього стало рішення Федерального управління цивільної авіації США обмежити виробництво Boeing до 38 літаків на місяць після того, як на початку січня стався вибух панелі в повітрі, що призвело до тимчасового призупинення експлуатації понад 170 літаків 737 MAX 9.

Новини

14 Червня 2024

EUROFER закликає продовжити обмеження надлишкових сталеплавильних потужностей

У порт Маріуполя зайшов перший з початку окупації ворожий танкер з пальним

Рівнеазот Фірташа відновив виробництво добрив

Німецька компанія займатиметься будівництвом сонячних електростанцій в Україні

Видобувна асоціація закликає запровадити мораторій на здорожчання пального до кінця війни

Україна збільшила надходження від експорту чорних металів на 7,2%

Україна скоротила експорт чавуну на 20%

Україна наростила експорт брухту чорних металів на 32,2%

Обсяги перевезень вантажів у контейнерах залізницею за 5 місяців зросли на 60%

Хто ще не виїхав – залишать країну: До 20 годин без світла і тепла взимку обіцяє влада населенню

Збитки для клімату через війну досягли позначки у $32 млрд

Необхідність імпортувати 80% електроенергії матиме негативний вплив на промисловість – Інтерпайп Сталь

У Європі вбачають у відновлюваній енергетиці основу для відбудови України

Україна домовилася з американською Venture Global про постачання СПГ

Українські металурги відправляють на експорт майже дві третини виробленого прокату

Економічне бронювання: додаткові надходження дозволять фінансувати армію 

ВСІ НОВИНИ ⇢