Фонд держмайна спробує знову продати Білгород-Дністровський порт

Економіка Новини Транспорт
Фонд держмайна спробує знову продати Білгород-Дністровський порт

Фонд державного майна України має намір вкотре спробувати продати Білгород-Дністровський морський торговельний порт. Про це у Telegram написав голова ФДМУ Віктор Коваль, інформує Rail.insider.

За словами очільника, торги планується провести поточного місяця.

«Наша мета — підготувати порт до успішної приватизації, яку плануємо оголосити вже цього місяця. Адже це — ключ до його модернізації, створення нових робочих місць та економічного розвитку всього регіону», — зауважив Віктор Коваль.

Він також наголосив на тому, що весь персонал підприємства збережений, а техніка та основні потужності перебувають у робочому стані.

«Білгород-Дністровський порт демонструє вражаючу універсальність у перевалці вантажів, здатний обробляти сотні тисяч тонн різноманітної продукції щорічно. Підприємство спеціалізується на перевантаженні широкого спектру матеріалів, зокрема лісові вантажі, мінеральні добрива, залізорудні окатки, металопродукцію та зернові культури. Крім того, потужності порту дають змогу ефективно працювати з пиломатеріалами, різною деревною продукцією, шротом та олією», — уточнив голова ФДМУ.

Посадовець додав, що з правильним управлінням та інвестиціями порт може значно збільшити обсяги перевалки та розширити спектр послуг, ставши бюджетоутворюючим підприємством для міста та всієї області.

Як повідомлялося раніше, вкотре не вдалося реалізувати Білгород-Дністровський порт..

Новини

17 Липня 2025

Румунія отримала дозвіл на купівлю порту Джурджулешти

Контрабанда патентів і технологій: Жеваго знову у списку фігурантів гучної справи

Енергетичний скандал: державні установи купують струм у компаній підсанкційного олігарха

Військові проти вибухів: імпорт селітри перенаправили в обхід українських портів

Одеський порт переходить на тарифи в євро через синхронізацію з нормами ЄС

Україна збільшила імпорт плоского прокату 

Індія знайде заміну російській нафті – міністр країни

Підвищення податків може зупинити гірничу галузь і залишити без роботи понад 200 тис. українців – Федерація металургів

Ринку вантажних перевезень бракує близько 40000 водіїв – Деркач

На АЗС України подорожчало пальне

Реальне зростання ВВП України сповільнилося до 0,9%

Україна за п’ять місяців скоротила експорт на 5,4% – Держстат

16 Липня 2025

Влада Молдови попередньо схвалила продаж порту Джурджулешти Румунії

Vitol уклав багаторічну металеву угоду: $240 мільйонів за бразильську руду

П’ять держав ЄС незадоволені торговельною угодою з Україною

В українських портах заборонили завозити та розвантажувати добрива на основі аміаку

ВСІ НОВИНИ ⇢