Морським коридором пройшли 90 суден з продукцією чорної металургії

Металургія Новини Транспорт
Морським коридором пройшли 90 суден з продукцією чорної металургії

З моменту відкриття українського морського коридору наприкінці 2023 року, цим маршрутом пройшло 90 суден з продукцією чорної металургії.

Як пише ЦТС, про це повідомив голова ради директорів Ferrexpo plc Лучіо Дженовезе, коментуючи результати виробництва за другий квартал 2024 року та шість місяців, що закінчилися в червні 2024 року.

“Виробничі результати за перші шість місяців 2024 року на 83% краще порівняно з другим півріччям 2023 року, і на 75% краще, порівняно з аналогічним першим півріччям 2023 року. Це наші найкращі результати з початку повномасштабного вторгнення в Україну в лютому 2022 року. Доступ до чорноморського коридору протягом кварталу дозволив нам продовжити відвантаження з українських портів. З моменту відкриття коридору наприкінці 2023 року, за оцінками, понад 800 суден безпечно пройшли через нього, зокрема 90 з продукцією чорної металургії”, – повідомив голова ради директорів Ferrexpo plc.

Він додав, що збільшення кількості власників, готових фрахтувати судна в українські порти, призвело до покращення доступності, однак фрахтові ставки та страхові ризики залишаються високими, не тільки для проходу в Україну, але й через Червоне море. 

“Інші витратні тиски продовжують зростати протягом другого кварталу, особливо ціни на електроенергію. Напади на енергогенеруючу та транспортувальну інфраструктуру значно зменшили внутрішнє постачання електроенергії в Україні. Ferrexpo заздалегідь почала шукати альтернативне джерело живлення від європейських сусідів України, що наразі призвело до мінімальних збоїв у виробничій діяльності”, – зазначив Дженовезе.

В компанії також повідомили, що при змінному виробництві кожної з ліній виробництва окатків загальний обсяг виробництва за квартал склав 1 672 506 тонн, з яких 1 483 468 тонн окатків та 189 038 тонн концентрату. Загальний обсяг виробництва за перше півріччя склав 3 727 360 тонн, що на 83% більше порівняно з попередніми шістьма місяцями та на 75% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року

Новини

17 Липня 2024

Міністр Галущенко та члени НКРЕКП підставляють президента Зеленського із тарифами на електрику – думка

З ремонту вийшов блок АЕС, сподіваємось на зайві години світла в мережі

Вирівнювання тарифів на розподіл буде критичною помилкою для української економіки – екс-міністр

В Україні побудують завод з виробництва патронів та гвинтівок

Україна отримає 200 млн євро від ЄБРР на посилення енергетичної безпеки 

ГЕС Працюють у штатному режимі попри аномальну спеку – Укргідроенерго

Туреччина може збільшити експорт газу до ЄС, якщо блок гарантує попит, – Bloomberg

МВФ покращив прогноз зростання світової економіки на 2025 

Економічний комітет Ради вимагає від НКРЕКП та Міненерго обґрунтувати ініційоване ними об’єднання тарифів для промисловості 

ФДМУ виставив на продаж колишній алюмінієвий комбінат Дерипаски

Прагнення зрівняти тарифи на розподіл є обманом для інвесторів – Кисилевський

Вантажообіг у портах України зріс у півтора раза 

Рада ухвалила закон про контроль за викидами 

16 Липня 2024

Санкції в дії: росія зіткнулася з обвальним падінням експорту металів

Фонд держмайна призначив продаж ОГХК на жовтень 

ГарПок доплатив ВДЕ-генерації понад 0,5 млрд грн

ВСІ НОВИНИ ⇢