Від початку війни ЄС надав Україні допомогу на 108 млрд євро 

Від початку війни ЄС надав Україні допомогу на 108 млрд євро 

Від початку повномасштабного російського вторгнення Європейський Союз надав Україні допомогу в розмірі майже 108 млрд євро. Про це заявила президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн.

“ЄС підтримує Україну з першого дня агресійної війни Росії. Із нашими державами-членами ми надали підтримку майже на 108 млрд євро. Україна переможе у цій війні за виживання. І ЄС буде підтримувати Україну та її народ стільки, скільки потрібно”, – підкреслила фон дер Ляєн.

Наприкінці липня заступниця міністра торгівлі США Маріса Лаго заявила, що США від початку повномасштабного вторгнення Росії вже надали Україні допомогу в розмірі $82 млрд.

6 серпня Рада Європейського Союзу схвалила виділення Україні 4,2 млрд євро у межах програми Ukraine Facility.