США зберегли антидемпінгові мита на постачання арматури з України

Економіка Металургія Новини Теми дня
США зберегли антидемпінгові мита на постачання арматури з України

Міністерство торгівлі США (U.S. Department of Commerce) зберегло наявні антидемпінгові мита на постачання будівельної сталевої арматури з України, Білорусі, Індонезії, Латвії, Латвії, Молдови, Польщі та Китаю.

Згідно з інформацією Мінторгу у Federal Register 13 грудня поточного року, такі висновки містяться у висновках Міжнародної комісії з торгівлі США (United States International Trade Commission, USITC) від 10 грудня 2024 року, за підсумками четвертого п’ятирічного перегляду дії мит.

У документі наголошується, що USITC вважає, що скасування мит на арматуру з Білорусі, Китаю, Індонезії, Латвії, Молдови, Польщі та України, «найімовірніше, призведуть до продовження або повторення матеріальних збитків промисловості США протягом розумного доступного для огляду часу».

І уточнюється, що проведення перевірки дії мит було ухвалено Комісією 1 листопада 2023 року. Слухання з цієї теми відбулися 3 жовтня 2024 року.

Як повідомлялося, 1 листопада 2023 року Мінторг США опублікував інформацію про ініціативу четвертого перегляду дії антидемпінгових мит на арматуру із семи країн.

Розмір мита під час поставок української зміцненої арматури (Steel Concrete Reinforcing Bars) на американський ринок з моменту їх введення (2002 рік) становить 41,69%.

Також повідомлялося, що в середині 2000 року об’єднання американських виробників залізних прутків Rebar Trade Action Coalition (RTAC) та індивідуальні його члени – компанії Ameri Steel (Tampa, FL), Auburn Steel Co., Inc. (Auburn, NY), Birmingham Steel Corp. (Birmingham, AL), Border Steel, Inc. (El Paso, TX), CMC Steel Group (Seguin, TX), Marion Steel Co. (Marion, OH), Nucor Steel (Darlington, SC) and Riverview Steel (Glassport, PA) – звернулися до Комісії з міжнародної торгівлі із заявою про порушення антидемпінгового розслідування стосовно імпорту цієї продукції, зокрема з України.
Відповідачем у цьому розслідуванні з української сторони виступав меткомбінат «Криворіжсталь», який пізніше придбала корпорація Mittal Steel, перейменована в ArcelorMittal.

У середині 2001 року комісія визнала, що поставки арматури, зокрема з України, завдають шкоди американським виробникам аналогічної продукції через постачання її за демпінговими цінами, після чого 2002 року було запроваджено антидемпінгове мито в розмірі 41,69%.

Перегляд антидемпінгових мит, згідно із законодавством США, здійснюється раз на п’ять років.
«ArcelorMittal Кривий Ріг» – найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки.

Новини

23 Січня 2025

Трамп оголосив про інвестиції $500 млрд в інфраструктуру ШІ в США

АрселорМіттал Кривий Ріг не зміг вийти на беззбитковість у 2024 – гендиректор

В Україні зріс попит на вживані авто з США майже на 50%

Суд США вирішить питання про продаж з молотка яхти російського олігарха за 300 млн доларів

Україна шукає до $20 млрд для збільшення виробництва зброї

Японський бізнес допомагатиме відновлювати Україну через нову платформу

РФ довелося перенаправити танкери в тихоокеанський порт заради Китаю

ДТЕК інвестує ще €450 млн в будівництво Тилігульської вітроелектростанції

21 Січня 2025

Уряд спростив процедуру будівництва об’єктів розподіленої генерації

Викиди в металургії Китаю у 2024 році зросли на 4,1%

В США створять нову службу з торговельних мит 

ЄК розробляє план повного припинення імпорту російського газу

Металурги України в 2024 році експортували 614 тис. т довгого прокату

Китай зменшив закупівлі російського вугілля у 2024 році на тлі санкцій

Укрзалізниця замовила у державної Укрнафти дизпалива на 1 млрд 

20 Січня 2025

Контейнерні перевезення Чорним морем зростають 

ВСІ НОВИНИ ⇢