УЗ замовила обладнання для будівництва євроколії до Ужгорода на 240 млн

Економіка Новини Транспорт
УЗ замовила обладнання для будівництва євроколії до Ужгорода на 240 млн

Регіональна філія “Львівська залізниця” АТ Укрзалізниця 31 грудня за результатами тендеру замовила ПрАТ “Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання “Імпульс” роботи для будівництва євроколії Чоп-Ужгород вартістю 244 млн грн. Про це пишуть Наші гроші із посиланням на дані у системі Prozorro.

За умовами угоди, до середини літа 2025 року потрібно реконструювати пристрої сигналізації, централізації та блокування (СЦБ), зв’язку та радіозв’язку в рамках нового будівництва залізничної колії шириною 1435 мм від станції Чоп до станції Ужгород.

1435 мм – це європейська колія, в Україні більшість залізничних колій має ширину 1520 мм, за винятком кількох ділянок, прилеглих до кордонів з Польщею, Словаччиною, Угорщиною і Румунією.

У підсумковій відомості ресурсів усі ціни, імовірно, вказані з урахуванням доставки матеріалів та обладнання до місця проведення робіт, бо там, де мали вказати вартість доставки, стоять прочерки. Це не дозволяє коректно порівняти ціни замовлених матеріалів з ринковими.

Крім того, найбільші суми у кошторисі заплановано витратити на обладнання, цін якого немає у відкритих джерелах.

Зокрема, замовили п’ять шаф контрою та управління (1ШУ) ШКиУ-3/883 по 8,06 млн грн за кожну, а панель живлення системи СЦБ – за 11,28 млн грн із ПДВ і, ймовірно, доставкою.

“Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання “Імпульс” отримало цей підряд без конкуренції, бо на відкриті торги більше ніхто не подав заявок.

Ця компанія невдовзі після початку повномасштабного вторгнення перереєструвався із Сєвєродонецька у Київ, а нині має офіційну адресу в Закарпатській області.

Зараз її єдиним акціонером є колишній директор заводу Володимир Єлісєєв. Раніше він володіє компанією не напряму, а через кіпрський офшор “ІД&С (Індастріал Дівайсіз & Сістемз) Лімітед”, створений у вересні 2012 році та записаний на вірґінський офшор Insat Corporation.

Загалом із 2016 року завод отримав підрядів на 7,39 млрд грн, переважно в “Енергоатома”. 

Новини

21 Березня 2025

POSCO відмовилась від своєї частки в японській Nippon Steel

Жежелівський кар’єр повторно виставили на продаж

Укрлітій захищає право на розробку Полохівського родовища літію

Fitch переглянуло прогнози цін на метали та сировину на 2025-2027 роки

20 Березня 2025

Експерти продовжують лякати високими цінами на харчі через підвищення тарифів УЗ

Норвегія має намір запровадити CBAM з 2027 року

Представники бізнесу закликали не відновлювати планові перевірки надрокористувачів

Експорт феросплавів зріс у 35 разів на початку 2025 року

За період повномасштабного вторгнення ворог пошкодив 385 об’єктів припортової інфраструктури

Ferrexpo ініціює міжнародний арбітраж проти України

Без роботи у 2024 році залишався кожен сьомий українець

У Харкові збудують завод з виробництва залізобетонних конструкцій

ЄС скоротить імпорт сталі на 15% через нові мита Трампа

19 Березня 2025

Китай призупиняє імпорт СПГ зі США

Fitch погіршило прогноз зростання світової економіки у 2025 році 

Україна за січень-лютий зменшила валютну виручку від експорту чорних металів на 20%

ВСІ НОВИНИ ⇢